BMW modyfikuje logo: znajdź różnicę. Podoba się?

- MotoRmania

BMW po raz pierwszy od 23 lat odświeżyło swoje logo. Zdaniem przedstawicieli niemieckiego koncernu motoryzacyjnego nowe logo ma „lepiej pasować do cyfrowej ery”.

Największa zmiana w nowym logo dotyczy czarnego jednolitego pierścienia, który teraz jest transparentny. Forma znaku jest teraz prostsza i bardziej spłaszczona w porównaniu do bardziej trójwymiarowego starego logo.

Nowe logo służyć ma jednak wyłącznie do celów komunikacji marki – zatem nie zobaczymy go na motocyklach i samochodach.

BMW zarejestrowało pierwsze logo w 1917 r. Od tamtej pory projekt logo był zmieniany łącznie pięć razy: w 1933 r., w 1953 r., 1967 r., 1997 r. i 2020 r. Jak wam się podoba ta najnowsza wersja ?

-sUk9kpTURBXy9kZTZmZDA2MTdjOWMyZDU4MzExYzE5NGQ3ZWY1NTMwMC5wbmeSlQLNAyAAw8OVAgDNAyDDw4GhMQE

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl