Bimota KB4 będzie gotowa już w połowie 2020

- MotoRmania

Rzecznik Bimoty potwierdził , że pierwsza przedprodukcyjna wersja inspirowanego stylem retro modelu  KB4 pojawi się już latem 2020 roku.

bimota-kb4-front

To drugi nowy model, który pojawił się po tym, jak Kawasaki kupiło 49,9% udziałów Bimoty w zeszłym roku.  Motocykl będzie wyposażony w najnowszy czterocylindrowy silnik o pojemności 1043 cm3, znany z  Kawasaki Ninja 1000SX. Podwozie będzie oczywiście Bimoty.

W przeciwieństwie do gotowego już Tesi H2, który pokazany został na Eicma w listopadzie 2019 r., KB4 można oglądać ciągle tylko w fomie rysunkowej.

 

bimota-kb4-side-on

 

„Pierwszy prototyp testowy ma pojawić się na drodze wiosną 2020 r” twierdzą przedstawiciele Bimoty.  Pakiet elektroniczny będzie również pochodził od Kawasaki, a moc silnika ma wynosić 140KM.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl