90. edycja targów motoryzacyjnych w Genewie odwołane.

- MotoRmania

Na trzy dni przed otwarciem dla dziennikarzy, z powodu zagrożenia jakie niesie za sobą rozprzestrzenianie się koronawirusa targi zostały odwołane.

Szwajcarska Rada Federalna 28.02 wprowadziła zakaz organizowania imprez z udziałem ponad 1000 uczestników. Targi miały się rozpocząć w poniedziałek dla dziennikarzy  a dla pozostałych odwiedzających 05.03 i miały potrwać do 15.03.

Wg organizatorów w imprezie miało wziąć udział 220 wystawców.

Jeszcze kilka dni temu odwołanie targów nie było brane pod uwagę, więc wystawcy budowali stoiska, które teraz niestety muszą rozmontować. Wszystkie firmy poniosą duże straty w związku z przygotowaniami do imprezy, która się nie odbędzie.

Jedno jest pewne, osoby, które zakupiły bilety na targi, mogą liczyć na zwrot kosztów. Organizatorzy udostępnią informacje odnośnie procedury na swojej stronie internetowej

 

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl