60 tys. zł w mandatach i 132 punkty! Uważaj co wrzucasz na YouTube!

- MotoRmania

Hiszpańscy motocykliści opublikowali swój film rok temu, ale ręka prawa dopadła ich teraz i była bezlitosna.

W marcu 2019 r. grupa  hiszpańskich motocyklistów urządziła sobie przejażdżkę  popularną drogą NA-1110 w Nawarrze, znaną również jako „Mataburros”. Onboard z nagrania oczywiście trafił na YouTube. Hiszpańska policja dowiedziała się o materiale i rozpoczęła śledztwo. W materiale trwającym nieco ponad minutę udokumentowano co najmniej 39 wykroczeń –  niektóre zostały uznane za poważne zagrożenia. Określono też prędkości motocykli.
Ostatecznie w lutym 2020 Guardia Civil była w stanie zidentyfikować dziesięciu kierowców w wieku od 28 do 38 lat. Łącznie na motocyklistów nałożono grzywny w wysokości 14 100 euro. Ponadto otrzymali w sumie 132 punkty.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl