5. typów polskich motocyklistek – który wybierasz?

- MotoRmania

Podzieliliśmy typy polskich motocyklistek na kilka kategorii, który typ najbardziej przypada wam do gustu?

Panie coraz częściej dosiadają maszyn i dzieje się to z różnych powodów. Jedne dlatego, że to modne, inne dlatego, że praktyczne, a jeszcze inne mają tyle samo pasji do jednośladów co panowie. Przygotowaliśmy na szybko zasadnicze kategorie i zastanawiamy się, które z tych motocyklistek najbardziej przypadają panom do gustu, a z którym typem utożsamia się większość Pań.. Może należałoby dodać jeszcze jakieś typy?

  1. Motocyklistka „City Cat”

To motocyklistka, która jest estetką, a wybór jednośladu podyktowany był raczej modnym trendem. Jest na świetnej drodze, aby złapać prawdziwego bakcyla, ale na razie popchnięta atrakcyjnym imagem odkrywa i kocha praktyczność jaką daje jej jednoślad w mieście. Może coś z tego będzie…

2. Motocyklistka „Wannabe”

Bycie motocyklistą czy motocyklistką to stan umysłu. Zanim zaczniesz jeździć często już nim/nią jesteś. Motocyklistka typu „Wannabe” trzyma się blisko środowiska motocyklowego i marzy o tym, aby zacząć jeździć. Opowiada o swoich planach i czyni przygotowania. Ograniczenia ma takie jak każdy, czyli finanse i czas na zrobienie kursu prawa jazdy. Często jednak brakuje jej po prostu determinacji.

3. Motocyklistka „Battle Cat”

To jest poważna sprawa. „Battle Cat” to feministka i jednym z celów jest tutaj pokazanie, że nie ma takiej rzeczy w której ustępowałaby panom. Jest twarda i podejmuje każde motocyklowe wyzwanie znajdujące się na horyzoncie jej zainteresowań. Wie co robi, jest odważna i nie da sobie w kaszę dmuchać.

4. Motocyklistka „Easy Rider”

„Easy Rider” jeździ dla siebie i nie ma ciśnienia, aby komukolwiek, cokolwiek udowadniać. Cieszy ją zazwyczaj samo doświadczenie obcowania z maszyną, płynna jazda, być może dalsza podróż. Świat zewnętrzny nie narzuca jej jakiejkolwiek formy rywalizacji, ani na trendy, ani na to kto pojedzie szybciej, lub dalej. Ona ma luz..

5. Motocyklistka „Speed Cat”

„Speed Cat” chce się ścigać. Zobaczysz ją w kombinezonie na track dayach. Tory Radom, Bydgoszcz czy Słomczyn są środowiskiem w którym dzisiaj czują się najlepiej. Ale coraz więcej motocyklistek typu „Speed Cat” odważnie wbija się na duże tory i tam jest coraz bardziej skuteczna. Są ambitne, i chcą być bardzo szybkie. Sport to jest to co je kręci najbardziej.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl