1,8 mln czytelników! 86 tys. jednego dnia! DZIĘKUJEMY!
MotoRmania
2 lipca 2020

Pierwsze pół roku 2020 było dla nas niesamowite, a wasze zainteresowanie stanowi gigantyczny zastrzyk energii.

Chcieliśmy Wam serdecznie podziękować. Wg danych z Google Analytics od 1 stycznia 2020 do wczoraj nasz portal odwiedziło 1,8 mln unikalnych użytkowników. Nie wiemy czy to obiektywnie dobry wynik, ale w analogicznym okresie poprzedniego roku osiągnęliśmy zaledwie nieco ponad 700 tys. użytkowników – zatem liczba zwiększyła się o 1,1 mln użytkowników i to nas ogromnie mobilizuje do realizacji projektów, które już wkrótce zobaczycie.

Czerwiec przyniósł również nasz kolejny „personal best” jeżeli chodzi o liczbę użytkowników, którzy weszli na portal jednego dnia. Wyniosła ona, aż 86 tysięcy osób !!!

Co ważne – nie stosujemy żadnej reklamy i „branżowych” sztuczek. Nasze tegoroczne wyniki są oparte wyłącznie na esencjonalnej działalności portalu.

Już za kilka dni zobaczycie nową, nieznacznie poprawioną wersję „Motormanii” ze szczególnym uwzględnieniem usprawnienia przeglądania na telefonie. Ta nowa wersja będzie pracować na dużo bardziej wydajnym serwerze, który sprawi, że czas ładowania strony podczas dużego ruchu nie będzie się wydłużać. Poza tym mamy dla was coś niesamowitego… Ale o tym dowiecie się już za kilkanaście dni.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły