Adrian Pasek Mistrzem Świata? Projekt potrzebuje wsparcia!

- Adrian Pasek

Wczoraj firma @Kruger&Matz została Mecenasem projektu Pasia, przekazując kwotę 30.000 zł!! Dzięki temu projekt ma dużo większe szanse na powodzenie!

Jak pamiętacie po pierwszym opisie projektu Wspieram.to, jeśli nie zbierzemy 100% kwoty projekt nie będzie udany, Pasio nie otrzyma ani złotówki, a każda wpłacona złotówka wróci do właściciela. Dlatego prosimy Was o mobilizację i wsparcie! Adrian jest już tak blisko celu! Szkoda byłoby zmarnować nasz wspólny wysiłek! Dzięki za to co już udało się uzbierać i dzięki za dołączanie do naszego teamu!

Zapraszamy na stronę projektu!

wspieram.to_KM

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl