_Strona Konkursowa

Konkursów nigdy zbyt mało, prawda? Dokładnie z takiego założenia wychodzi MotoRmania i dzięki tej filozofii mamy dla Was kolejną niespodziankę!

Tym razem konkurs organizujemy we współpracy z firmą Modeka, a do wygrania jest kurtka motocyklowa z kolekcji 2013! Damski model Megan lub męski model Askari – do wyboru dla najlepszej osoby w konkursie! Dodatkowo mamy dla Was pięć sztuk wyjątkowo ciepłych golfików.

Jedyne co trzeba zrobić, żeby zdobyć nagrodę, to nagrać swoje pląsy. Tak, macie okazję wykazać się w Sylwestra i w karnawale, gdyż konkurs trwa od dzisiaj (22. grudnia 2012) do dnia 21. stycznia 2013 do godziny 23.59.

AKTUALIZACJA! Postanowiliśmy przedłużyć konkurs na cały styczeń, czyli do 31. stycznia do godziny 23.59!

Więcej informacji o konkursie znajdziecie tutaj.

Poniżej znajdziecie wszystkie wpisy konkursowe – zapraszamy do oglądania, głosowania i oczywiście uczestnictwa! Udanej zabawy!

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl