„Yo Soy El Diego” – Fat Boy dla Maradony.

- MotoRmania

Po śmierci Złotego Chłopca futbolu od czasu do czasu pojawiają się ciekawe informacje, które za życia Maradony nie wzbudzały, aż takiego zainteresowania. Boski Diego interesował się motocyklami – najlepiej świadczą o tym liczne nagrania z wizyt na torze, gdzie gościł w garażu Valentino Rossiego.

W 2019 roku Maradona został honorowym prezesem Białoruskiego FC Dinamo Brest, a właściciel zespołu Alexander Zaitsev sprezentował mu ego Fat Boba wykonanego przez Shift Custom. Nie wiemy, czy chcielibyśmy tym jeździć, ale z całą pewnością będzie świetnie wyglądał w kolekcji jakiegoś milionera.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl