Wypadek w Warszawie – poszkodowany motocyklista. Sprawca uciekł, poszukiwani świadkowie.

- MotoRmania

Polska Times poinformowała o wypadku na Grochowie : motocyklista stracił panowanie nad pojazdem, trafił do szpitala.

Tuż przed skrzyżowaniem ul. Chrzanowskiego z ul. Przeworską motocyklista stracił panowanie nad swoim pojazdem, po czym upadł. Do przyjazdu karetki pogotowia leżał nieruchomo na jezdni, udzielono mu pierwszej pomocy na miejscu, po czym trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło po godz. 12. Na miejsce przyjechała załoga karetki pogotowia, policja i dwa zastępy straży pożarnej. Strażacy zneutralizowali olej, który wylały się z motocykla na jezdnię. Z nieoficjalnych informacji jakie dotarły do redakcji Motormani wynika, że powodem wypadku był samochód, którego kierowca nie zatrzymał się i zbiegł z miejsca zdarzenia – prowadzącą motocykl była prawdopodobnie kobieta. Jeżeli ktoś akurat przejeżdżał i mógłby pomóc to prosimy o pilny kontakt ze stołeczną policją.

 

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl