Tor Poznań ponownie w Alpe Adria!

- Mick

Po rocznej przerwie do kalendarza europejskiego cyklu Alpe Adria wraca runda w Poznaniu. Nowy promotor mistrzostw właśnie opublikował kalendarz na sezon 2020. Oto on:

Nie będziemy ukrywać, trochę obawialiśmy się tego co wydarzy się po zrezygnowaniu z organizacji Alpe Adria dotychczasowego chorwackiego promotora Lutec Racing i przejęciu serii przez włoską firmę SH Group. Teraz możemy jednak spać spokojnie.

Rzeczywiście do kalendarza Alpe Adria w sezonie 2020 dołączy runda we Włoszech, choć pod znakiem zapytania stoi jeszcze tor, ale to jedyna niewiadoma i zmiana. Cała reszta jest już jasna, a nas najbardziej cieszy powrót toru Poznań. Oto jak wygląda kalendarz:

26 kwietnia – Slovakiaring

24 maja – tor Poznań

28 czerwca – Pannonia Ring

30 sierpnia – Grobnik

4 lub 18 listopada – Włochy, data zostanie potwierdzona do 20 stycznia, tor poznamy w najbliższych tygodniach

Nie zmienią się także klasy; Superstock 1000, Supersport 300, Alpe Adria 600 Cup, Alpe Adria 1000 Cup, Superstock 600 i Superbike, plus nowość, Supermono.

Więcej informacji na stronie www.europeanrace.com

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl