„W TEJ MASZYNIE WSZYSTKO GRA”- WSK na jednym kole! Posłuchaj piosenki!

- MotoRmania

Niesamowity klimat polskich reklam motocyklowych z lat 70. – mega pozytywna dawka energii!

Chcesz zacząć pozytywnie dzień, poprawić sobie humor wracając z pracy do domu, lub po prostu się uśmiechnąć? No to odpal sobie ten kawałek! To niewiarygodne jak pozytywne i sympatyczne klimaty towarzyszyły polskiej produkcji motocyklowej w czasach kiedy jeszcze istniała..

 

 

Jeżeli to cię zainteresowało, to dalej robi się jeszcze lepie. Oto animowany film reklamowy WSK z lat 70. – jest tutaj wszystko; życie rodziny, praktyczność na co dzień,  power wheelie, life style..  Aż się prosi, aby wskrzesić WSKę do życia.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl