Video, które pobudzi cię bardziej niż mocna kawa!
Eliasz Davidson
22 stycznia 2016

Chyba nic tak nie działa na zmysły jak dźwięk i widok ostro upalanej dwusuwowej setki na szybkim torze.

Jeżeli potrzebujecie zastrzyku energii to mamy alternatywę dla „małej czarnej”. Widok zawodnika dosiadającego dwusuwowej 125-tki praktycznie nie ujmującego gazu jest dla offroadowców tak przyjemny, jak pierwsze oznaki wiosny po długiej zimie. Jazda małym motocyklem 2t jest niezwykle ciężka i wymaga sporych umiejętności, żeby robić to dobrze, bo setki niezbyt chętnie wybaczają błędy. Jednak jeżeli sztukę jazdy uda się już opanować do perfekcji, odpłaca się ona niesamowitymi wrażeniami dla samego zawodnika, jak i oglądających jego poczynania kibiców.

Tym razem mamy dla was wideo ze Stilezem Robertsonem zarzynającym Kawasaki KX 125 na ciekawym torze w Milestone. Zdecydowanie zazdrościmy mu warunków do jazdy, ale chyba jeszcze bardziej zazdrościmy mu umiejętności… Zobaczcie sami.

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły