Test zawieszenia Ohlinsa: co dało? Porównanie czasu i telemetrii.
MotoRmania
22 czerwca 2020

Sylvain Guitoli ubrał swojego standardowego GSX-R’a 1000 w prezenty od Ohlinsa – widelec, amortyzator centralny oraz amortyzator skrętu.

Na torze Mallory Park Sylvain Guintoli dokonał porównania swoich czasów na motocyklu ze standardowym zawieszeniem ( które uzyskał wcześniej), a zawieszeniem Ohlinsa. W ustawieniach Ohlinsa pomagał mu technik firmy, ale korekt dokonywali w zasadzie głównie w przypadku widelca – tylny amortyzator właściwie pozostał w takim ustawieniu w jakim przysłał go producent zakładając sprężynę i ustalając parametry „pod” wagę Sylvaina. Tor Mallory, pewnie znany przez Polaków mieszkających w UK, jest torem krótkim – czasy uzyskiwane przez szybkim zawodników oscylują poniżej minuty. Sylvain wyjaśnia odczucie jakie miał na Ohlinsie i ostatecznie najlepszy czas. Dodatkowo funduje nam dokładną analizę telemetryczną dwóch okrążeń – to bardzo ciekawy i pouczający materiał.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły