Tempo Biesiekierskiego „na podium”.. Ale pechowy wyścig. Są wyniki.
MotoRmania
13 lipca 2020

Dosłownie przed chwilą zakończył się pierwszy wyścig ME Moto2 w Portimao, gdzie o kolejne punkty walczył Piotrek Biesiekirski z zespołu Euvic Stylobike.

Piotr startujący z ósmej pozycji nie miał najlepszego startu i spadł na 10 pozycję. Następnie już w drugim sektorze osiągnął najlepszy czas przejazdu z CAŁEJ STAWKI ponad 20 zawodników i zaczął gonić czołówkę.

Już na drugim okrążeniu Piotrek wykręca czas 1min 46.9s co zalicza go na tym etapie do czterech najszybszych zawodników wyścigu i gdyby nie start z trzeciego rządu z całą pewnością mógłby walczyć o podium.

Niestety nie wiemy co się wydarzyło na 4 okrążeniu ponieważ będąc poza Polską nie mamy transmisji live – jedynie live timing. Piotr albo wypadł za tor, albo się przewrócił i szybko podniósł motocykl. Spadł na ostatnie miejsce i zaczął gonić stawkę, ale strata była potężna, a czasy 1min48s nie pozwalały myśleć o punktowanej pozycji i Polak zjechał do depo.

Ostateczne wyniki:

Miejmy nadzieje, że w drugim wyścigu dzisiaj będzie mieć więcej szczęścia !

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły