Tempo Biesiekierskiego „na podium”.. Ale pechowy wyścig. Są wyniki.

- MotoRmania

Dosłownie przed chwilą zakończył się pierwszy wyścig ME Moto2 w Portimao, gdzie o kolejne punkty walczył Piotrek Biesiekirski z zespołu Euvic Stylobike.

Piotr startujący z ósmej pozycji nie miał najlepszego startu i spadł na 10 pozycję. Następnie już w drugim sektorze osiągnął najlepszy czas przejazdu z CAŁEJ STAWKI ponad 20 zawodników i zaczął gonić czołówkę.

Już na drugim okrążeniu Piotrek wykręca czas 1min 46.9s co zalicza go na tym etapie do czterech najszybszych zawodników wyścigu i gdyby nie start z trzeciego rządu z całą pewnością mógłby walczyć o podium.

Niestety nie wiemy co się wydarzyło na 4 okrążeniu ponieważ będąc poza Polską nie mamy transmisji live – jedynie live timing. Piotr albo wypadł za tor, albo się przewrócił i szybko podniósł motocykl. Spadł na ostatnie miejsce i zaczął gonić stawkę, ale strata była potężna, a czasy 1min48s nie pozwalały myśleć o punktowanej pozycji i Polak zjechał do depo.

Ostateczne wyniki:

Miejmy nadzieje, że w drugim wyścigu dzisiaj będzie mieć więcej szczęścia !

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl