Tańsze i bezpieczniejsze przejazdy po autostradzie
MotoRmania
3 kwietnia 2020

W związku z silnie rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną rekomenduje się stosowanie przez kierowców poruszających się po autostradach aplikacji umożliwiających automatyczne płacenie na bramkach.

Wystarczy pobrać aplikację, wprowadzić dane pojazdu i karty płatniczej, żeby przejeżdżać przez punkty kontrolne na autostradach sprawnie i bezpiecznie.

Dodatkowo wprowadzone na początku roku preferencyjne stawki dla kierowców poruszających się po autostradzie A4 Katowice-Kraków i korzystających z automatycznych sposobów płatności: Auto4Go, Autopay, Telepass będą obowiązywać przynajmniej do 30 czerwca. Mowa tu o oszczędności rzędu 3-5 zł w zależności od rodzaju pojazdu na każdej bramce. 

Oczywiście nadal akceptowane są inne formy płatności ale zaleca się nie używanie gotówki. Pracownicy punktów poboru opłat będą pracować w rękawiczkach, bilety będą wydawane automatycznie a przy okienkach możemy się spodziewać kurtyn powietrznych.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły