Tańsze i bezpieczniejsze przejazdy po autostradzie

- MotoRmania

W związku z silnie rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną rekomenduje się stosowanie przez kierowców poruszających się po autostradach aplikacji umożliwiających automatyczne płacenie na bramkach.

motoa1

Wystarczy pobrać aplikację, wprowadzić dane pojazdu i karty płatniczej, żeby przejeżdżać przez punkty kontrolne na autostradach sprawnie i bezpiecznie.

Dodatkowo wprowadzone na początku roku preferencyjne stawki dla kierowców poruszających się po autostradzie A4 Katowice-Kraków i korzystających z automatycznych sposobów płatności: Auto4Go, Autopay, Telepass będą obowiązywać przynajmniej do 30 czerwca. Mowa tu o oszczędności rzędu 3-5 zł w zależności od rodzaju pojazdu na każdej bramce. 

Oczywiście nadal akceptowane są inne formy płatności ale zaleca się nie używanie gotówki. Pracownicy punktów poboru opłat będą pracować w rękawiczkach, bilety będą wydawane automatycznie a przy okienkach możemy się spodziewać kurtyn powietrznych.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl