„Szpiegowskie” zdjęcia Multistrady V4, czyli co Ducati chce nam przekazać?
MotoRmania
14 września 2020

Dziwnym trafem „szpiegowskie” zdjęcia są dosyć dobrej ( jak na internet) jakości, i zostały zrobione „w pobliżu fabryki”. Ustawka jest raczej oczywista, ale to na co warto zwrócić uwagę to fakt, że wszystkie fotografie są „off-roadowe”. W obliczu słabej sprzedaży modelu w tym sektorze Ducati stara się przekazać informację, że maszyna będzie się lepiej spisywać poza asfaltem. Jest raczej pewne, że Multistrada V4 trafi do sprzedaży w 2021.

UwagaMotormania zaprasza na bezpłatne szkolenia z jazdy na torze Radom oraz bezpłatne seminaria z regulacji zawieszenia ( Warszawa, Katowice) Pierwsze terminy już we wrześniu – zapisz się. Tutaj dowiesz się wszystkiego: ilość miejsc ograniczona.

Wraz z nowym silnikiem i zmodyfikowanym wyglądem ma mieć również nowinki technologiczne takie jak system unikania kolizji, a także sygnalizator pojazdu znajdującego się w martwym kącie. Z ciekawostek dotyczących podwozia można zwrócić uwagę na fakt, że mamy konwencjonalny, a nie jednoramienny wahacz.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły