„Szpiegowskie” zdjęcia Multistrady V4, czyli co Ducati chce nam przekazać?

- MotoRmania

Dziwnym trafem „szpiegowskie” zdjęcia są dosyć dobrej ( jak na internet) jakości, i zostały zrobione „w pobliżu fabryki”. Ustawka jest raczej oczywista, ale to na co warto zwrócić uwagę to fakt, że wszystkie fotografie są „off-roadowe”. W obliczu słabej sprzedaży modelu w tym sektorze Ducati stara się przekazać informację, że maszyna będzie się lepiej spisywać poza asfaltem. Jest raczej pewne, że Multistrada V4 trafi do sprzedaży w 2021.

UwagaMotormania zaprasza na bezpłatne szkolenia z jazdy na torze Radom oraz bezpłatne seminaria z regulacji zawieszenia ( Warszawa, Katowice) Pierwsze terminy już we wrześniu – zapisz się. Tutaj dowiesz się wszystkiego: ilość miejsc ograniczona.

Wraz z nowym silnikiem i zmodyfikowanym wyglądem ma mieć również nowinki technologiczne takie jak system unikania kolizji, a także sygnalizator pojazdu znajdującego się w martwym kącie. Z ciekawostek dotyczących podwozia można zwrócić uwagę na fakt, że mamy konwencjonalny, a nie jednoramienny wahacz.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl