Setki maszyn w starym hangarze! Spłonęło muzeum, może powstanie nowe? (video)

- MotoRmania

Czasem wydaje się, że nic w przyrodzie nie ginie. Na kilka dni przed totalnym spłonięciem austriackiego muzeum motocykli na YouTube opublikowano zdjęcia z tego hangaru!

Chcemy być jak Beno. Jeżeli dobrze obliczyliśmy to Beno Rodi ma 74 lata, ściga się od 60 lat i właśnie przygotowuje motocykl do następnych zawodów flat trackowych. Najwyraźniej przez te 60 ostatnich lat tylko kupował motocykle i części, zapominając o tym, że można je sprzedać kiedy nie są już potrzebne. No cóź, kiedy dorastał nie było jeszcze e-bay, i pewnie „nie da się nauczyć starego psa nowych sztuczek”. I całe szczęśćie.. To co możecie zobaczyć na filmie jest wręcz niewiarygodne. Takiej kolekcji wyścigowych Royal Enfieldów, Nortonów, BSA czy Indianów chyba nie ma nigdzie na świecie… Nikt chyba nie wie ile tego jest. Zobaczcie!

https://www.youtube.com/watch?v=xG9HmNmtqJs&feature=emb_logo

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl