Rodzinne wakacje w Moto Angeles! Nowe Yamahy dla dorosłych, pity dla dzieci.

- MotoRmania

Jeżeli tak jak my chciałbyś sobie porządnie „odbić” erę ograniczeń, która już za kilka miesięcy zacznie się kończyć to zapraszamy wraz z rodziną w te wakacje do Moto Angeles. Mamy wspaniałą ofertę na wybrane tygodnie w czerwcu, lipcu i sierpniu dla rodzin z dziećmi. Tata lub Mama będą mogli ujeżdżać nasze sprzęty, dzieciaki trenować na pit bikach, a resztę czasu spędzać aktywnie na plażach lub nad naszym basenem.  Podczas najbliższych wakacji w haciendzie Motormanii będą czekać na Was dwie nowe Yamahy Tracer 900, Yamaha Tracer 700 oraz Tenere 700.. Oprócz tego z aktualnej floty zostaną MV Agusty i Motto Guzzi.To prawdziwa WAKACYJNA FIESTA W MOTO ANGELES.

Ale po kolei.. Hacienda Motormanii znajduje się niedaleko Almerii na Costa del Sol. Do najbliższych plaż dojeżdża się niesamowitymi motocyklowymi trasami i zajmuje to około 25 minut. Będziecie mieszkać tutaj, ciesząc się dużym prywatnym terenem i totalną swobodą. 

Rodziny z dziećmi przyjeżdżają do nas regularnie – kameralna atmosfera i wspólny mianownik jakim jest pasja motocyklowa sprawiają, że jest to wyjątkowy czas, a ci którzy się uzależnili odwiedzają nas nawet dwa razy rocznie. W haciendzie zostanie przydzielony Wam rodzinny pokój, prywatne łazienki,  a wraz z  innymi będziecie dzielić basen, dwie kuchnie,  siłownię.

Na miejscu będziecie przebywać pod opieką jednego z członków naszej ekipy, który nie tylko zaproponuje ciekawe aktywności rodzinne na każdy dzień pobytu, ale przede wszystkim zabierze was na niesamowite przejażdżki po najlepszych drogach motocyklowych świata. 

Jeżeli Twoje dzieci chciałyby spróbować jazdy na motocyklu, to przed haciendą znajduje się należący do nas bezpieczny plac. Mamy kaski i rękawice. Tam możesz, bez dodatkowych opłat, wykorzystać nasze pit bike’i i samodzielnie nauczyć dziecko ruszać i się zatrzymywać. Kiedy to opanuje możecie dodać slalom, a następnie ćwiczenia sportowe, które Ci zaproponujemy. Możecie trenować tyle na ile wystarczy Wam sił czy ochoty.  Zobaczcie jak trenują dzieci z naszego zespołu pod haciendą Motormanii.  

Po przejechaniu 45km od haciendy znajdziecie się w Parku Naturalnym Cabo de Gata. To jedno z najbardziej magicznych miejsc na Costa del Sol pełne dzikich plaż i niesamowitych miejsc dla miłośników snorkelingu. Będziecie mogli bezpłatnie wykorzystać sprzęt przygotowany dla Was na tą okazję: supy oraz kajaki. 

Ile to kosztuje? 

3900zł to cena tygodniowego pobytu dla trzech osób: rodzice oraz dziecko. Jeżeli masz dwójkę dzieci to za drugie nie płacisz. Masz trójkę? Daj znać w jakim wieku – jest szansa, że również trzecie dziecko zabierzesz bezpłatnie :). Opłata obejmuje pobyt w haciendzie, dostęp do motocykli drogowych, codzienną dyspozycyjność polskiego przewodnika po trasach motocyklowych, dostęp do motocykli treningowych dla dzieci, dostęp do sprzętu pływającego w postaci supów oraz kajaków. 

Jakie dodatkowe koszty są po mojej stronie? 

Musicie kupić bilety lotnicze – najlepiej do Malagi lub Alicante. Warto się pospieszyć z rezerwacją – na czerwiec bilety do Malagi są aktualnie za jedyne 250zł !

Aby dojechać do haciendy i zapewnić rodzinie mobilność kiedy sam będziesz ujeżdżał nasze motocykle warto wypożyczyć samochód na lotnisku – koszt tygodniowego wynajmu w wakacje zaczyna się od około 500zł, a jeżeli skorzystasz ze zniżek Ryanair to często udaje się wynająć pojazd na 7 dni za mniejszą kwotę ?

Wyżywienie : w odległości 10 minutowego spaceru od haciendy znajduje się jedna z najlepszych knajpek w całym regionie, gdzie obiad złożony z przystawki, trzech dań, deseru, napojów ( w tym piwa) kosztuje 11 euro łącznie. Ilościowo jest tego tyle, że większość naszych gości nie je już kolacji, a niektórzy nie są w stanie zmieścić nawet śniadania następnego dnia. Knajpkę prowadzi zaprzyjaźniony z nami Antonio Perez – miłośnik motocykli, aktualnie jeżdżący na Moto Guzzi V85. 

Jeżeli wolisz grillować coś nad basenem lub przygotować coś innego w kuchni, która jest do waszej dyspozycji to możesz stołować się jak w domu. 

Musisz samodzielnie płacić za paliwo w motocyklach, które używasz. Tankujesz tyle ile wyjeździsz.

Zarezerwuj dogodny termin już dziś. Prosimy o kontakt na: [email protected] 

Dostępne terminy: 

12-19.06. 

19-26.06. 

26.06.-03.07. 

10-17.07. 

17-24.07. 

24-31.07. 

31.07.- 07.08. 

07.08.-14.08.

14.08.-21.08

21.08.-28.08. 

ZAPRASZAMY ?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl