Przedłużona promocja na Poznań. Track day z 3MM Racing Academy.

- MotoRmania

Przekazujemy komunikat kolegów z 3MM.. Jeżeli planujecie aktywnie spędzić sezon to warto się zapoznać z ich propozycją ?

„Przyjaciele! Zapraszamy serdecznie wszystkich adeptów szybkiej jazdy po zakrętach na szereg Track Day’ów organizowanych przez nas na torach w Bydgoszczy, Łodzi, Radomiu, Pszczółkach i oczywiście na legendarnym, niepowtarzalnym i jedynym w swoim rodzaju torze w Poznaniu. Dodatkowo specjalnie dla Was przedłużyliśmy promocję na track day na wspomnianym największym i najszybszym polskim torze. Aktualna cena obowiązuje wyłączniedo końca marca.

Na naszych eventach będziecie mogli zweryfikować swoje umiejętności i w bezpiecznych, w pełni kontrolowanych warunkach sprawdzić limity Waszych motocykli. Zapewniamy mnóstwo frajdy i pozytywnych emocji na jednych z najlepszych obiektów sportowych w Polsce. Dodatkowym atutem skorzystania z naszej oferty jest to, że będziecie trenować ramię w ramię z zawodnikami naszego Team’u, którzy startują w każdej klasie wyścigowej organizowanej przez PZM. W tym również z Danielem Blinem, jednym z nielicznych polskich zawodników startujących w Mistrzostwach Świata. Poza tym, w czasie torowania z 3MM Racing Academy nigdy nie zostaniecie pozostawieni sami sobie. Każdy Uczestnik, który będzie potrzebował naszej pomocy lub konsultacji, otrzyma je. A w razie potrzeby i zgodnie ze swoim oczekiwaniami w przyszłości będzie mógł skorzystać z naszej oferty szkoleniowej, żeby każdy następny track day był coraz szybszy i dawał jeszcze więcej frajdy z jazdy. Szczegóły informacje znajdziecie na naszejstronie internetowej oraz Facebooku.”
http://3mmracingacademy.pl/trackdays/

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl