Przedłużona promocja na Poznań. Track day z 3MM Racing Academy.
MotoRmania
16 lutego 2021

Przekazujemy komunikat kolegów z 3MM.. Jeżeli planujecie aktywnie spędzić sezon to warto się zapoznać z ich propozycją 🙂

„Przyjaciele! Zapraszamy serdecznie wszystkich adeptów szybkiej jazdy po zakrętach na szereg Track Day’ów organizowanych przez nas na torach w Bydgoszczy, Łodzi, Radomiu, Pszczółkach i oczywiście na legendarnym, niepowtarzalnym i jedynym w swoim rodzaju torze w Poznaniu. Dodatkowo specjalnie dla Was przedłużyliśmy promocję na track day na wspomnianym największym i najszybszym polskim torze. Aktualna cena obowiązuje wyłączniedo końca marca.

Na naszych eventach będziecie mogli zweryfikować swoje umiejętności i w bezpiecznych, w pełni kontrolowanych warunkach sprawdzić limity Waszych motocykli. Zapewniamy mnóstwo frajdy i pozytywnych emocji na jednych z najlepszych obiektów sportowych w Polsce. Dodatkowym atutem skorzystania z naszej oferty jest to, że będziecie trenować ramię w ramię z zawodnikami naszego Team’u, którzy startują w każdej klasie wyścigowej organizowanej przez PZM. W tym również z Danielem Blinem, jednym z nielicznych polskich zawodników startujących w Mistrzostwach Świata. Poza tym, w czasie torowania z 3MM Racing Academy nigdy nie zostaniecie pozostawieni sami sobie. Każdy Uczestnik, który będzie potrzebował naszej pomocy lub konsultacji, otrzyma je. A w razie potrzeby i zgodnie ze swoim oczekiwaniami w przyszłości będzie mógł skorzystać z naszej oferty szkoleniowej, żeby każdy następny track day był coraz szybszy i dawał jeszcze więcej frajdy z jazdy. Szczegóły informacje znajdziecie na naszejstronie internetowej oraz Facebooku.”
http://3mmracingacademy.pl/trackdays/

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły