Polski Sprzęt Kaskaderski „Za 2. Dychy” vs Brytyjski Supersport. Zobacz onboard i różnicę na okrążeniu.

Nasz projekt związany ze sprawdzeniem potencjału motocykla torowego mieszczącego się w budżecie 20k zł właśnie miał okazję złapania punktu referencyjnego. Nasza drogowa MV Agusta F3 675 z 2014 roku przebrana w sportowe owiewki i wyposażona w tylny amortyzator Bitubo jest przez nas ustawiania od kilku sesji treningowych. Urywamy czasy, ale naszą największą bolączką jest zawieszenie, a dokładnie standardowy, drogowy widelec.

UwagaMotormania zaprasza na bezpłatne szkolenia z jazdy na torze Radom oraz bezpłatne seminaria z regulacji zawieszenia ( Warszawa, Katowice) Pierwsze terminy już we wrześniu – zapisz się. Tutaj dowiesz się wszystkiego: ilość miejsc ograniczona.

W kwestii ustawień robimy progres, a zbieg okoliczności sprawił, że mogliśmy sprawdzić jak duże straty mamy obecnie do kompetentnych zawodników z profesjonalnych zespołów. Takim właśnie jest Team Edge wystawiający Yamahy R6 w brytyjskiej serii Supersport. Naturalnie motocykle z 35% przewagą mocy, najlepszym zawieszeniem, zmodyfikowanymi układami hamulcowymi i wyścigową elektroniką powinny nam zniknąć z oczu po 2 zakrętach, ale… Dajcie znać co sądzicie o wyniku.

Zobaczcie, jak wypadło to porównanie. Jeżeli macie ochotę wpaść na bezpłatne szkolenia, odebrać pakiet zniżek i zobaczyć dodatkowy film gdzie rozwijamy temat korekt zawieszenia to zapraszamy do sekcji Premium poniżej. Wiecie co robić 🙂 – tymczasem sprawdźcie porównanie „taniego motocykla” z „supersportem” i co z tego wynika.

Aby oglądać ten materiał ODBIERZ "1500 ZŁ PLUS" DLA CIEBIE na zakupy u naszych partnerów!
Przejdź szybką procedurę subskrypcji Pakietu Premium.
Kliknij w "Premium Content" aby mieć dostęp do ekskluzywnych materiałów

Ciesz się z rocznego dostępu do wyjątkowych materiałów i zrealizuj bon u naszych partnerów: AGV, Dainese, Ozon, Bitubo, POLand Position, Arrow, Motorraid, 
RobertOzon, East River Enduro, Braking, Pit Bike Racing Lublin, LocoGP

dainese
agv
arrow
bitubo
breaking
yamaha
robertozon
motorraid
ere
bitbike

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły