Po 1000km! Silnik Aprili RS660… Znajdź brakujący element.
MotoRmania
21 lipca 2021

Tak.. Wygląda na to, że w tym silniku kupionej w polskim salonie Aprili RS660 brakującym elementem jest fragment tłoka. Właściciel nie uzyskał w serwisie informacji dlaczego to się wydarzyło, i co było przyczyną takiego stanu rzeczy. Natomiast w krótkim czasie silnik został mu wymieniony na nowy, a zatem zarówno importer jak i producent stanęli na wysokości zadania. Ewidentnie jednak gdzieś popełniono błąd w sztuce i pierwsze RS660 mogą cierpieć na różnego rodzaju „problemy” silnikowe.

Dokładnie tak samo było z pierwszymi egzemplarzami RSV4. Prezentacja prasowa RSV4 została przerwana po tym jak pierwszego dnia w dwóch maszynach korba wyszła bokiem. Poprawki, a następnie, poprawki poprawek sprawiły, że dzisiaj jednostka RSV4 jest godna zaufania. Być może z RS660 będziemy świadkami podobnego procesu.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły