Po 1000km! Silnik Aprili RS660… Znajdź brakujący element.

- MotoRmania

Tak.. Wygląda na to, że w tym silniku kupionej w polskim salonie Aprili RS660 brakującym elementem jest fragment tłoka. Właściciel nie uzyskał w serwisie informacji dlaczego to się wydarzyło, i co było przyczyną takiego stanu rzeczy. Natomiast w krótkim czasie silnik został mu wymieniony na nowy, a zatem zarówno importer jak i producent stanęli na wysokości zadania. Ewidentnie jednak gdzieś popełniono błąd w sztuce i pierwsze RS660 mogą cierpieć na różnego rodzaju „problemy” silnikowe.

Dokładnie tak samo było z pierwszymi egzemplarzami RSV4. Prezentacja prasowa RSV4 została przerwana po tym jak pierwszego dnia w dwóch maszynach korba wyszła bokiem. Poprawki, a następnie, poprawki poprawek sprawiły, że dzisiaj jednostka RSV4 jest godna zaufania. Być może z RS660 będziemy świadkami podobnego procesu.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl