Nie! To nie jest Hayabusa! Tylko motocykl z Indii..

- MotoRmania

To nawet nie jest Suzuki.. Tylko Bajaj Pulsar 220 – coś co rozpędza się do 120km/h przez 40 min i to pod warunkiem, że jedziesz ze stromej góry. Ale „jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma”. Ten „wybryk” moto-natury w zasadzie jest godny podziwu. Indie są krajem gdzie część ogromna część społeczeństwa żyje w skrajnej nędzy. Wiele kast jest skazanych na bardzo skromne życie.

Co nie znaczy, że nie mają marzeń.

Tutaj ktoś ewidentnie postanowił poczuć się jakby miał Hayabusę i chyba ( nie rozumiemy tego co mówią na filmie) postanowił taką możliwość zaproponować innym hindusom. Owiewki replikujące Suzuki na zdjęciach wyglądają bardzo dobrze. Właściciel musiał włożyć w to dużo pracy i serca. Nie jesteśmy pewni czy to legalne, ale tamta część świata niespecjalnie przejmuje się europejskim postrzeganiem rzeczywistości…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl