„Nie chcę go takiego oglądać” – czy Rossi popełnił wizerunkowy błąd zostając w MotoGP?

- MotoRmania

Mark Webber pytany ostatnio czy Fernando Alonso ciągle może być konkurencyjny w F1 w wieku 39 lat nawiązał do Valentino Rossiego. „Spójrzcie na Rossiego” mówi popularny australijski ex-kierowca F1. „On cierpi, to jest okropne. Ja nie chcę go takim widzieć, ja protestuje przed oglądaniem go w takiej formie.”

Być może Webber wyraził odczucia wielu fanów MotoGP. Z punktu widzenia fanów Rossiego to straszne, kiedy emocjonujesz się wyścigami, a potem nagle przypominasz sobie o starym Mistrzu. Kątem oka szukasz w tabeli na którym jest miejscu. Sprawdzasz, że około 20 pozycji, a potem znowu wracasz do oglądania. Mieliście tak? Rossi może i powinien robić co chce. Ale trudno uwierzyć, że przyjeżdżanie na końcu stawki sprawia mu przyjemność…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl