Motocykliści atakowali dziennikarzy? Lokalna prasa o zlocie w Licheniu.
MotoRmania
26 kwietnia 2021

Około 2000 motocyklistów przyjechało w ten weekend na mszę w Licheniu. Jak podają lokalne media (konin.naszemiasto.pl), dziennikarze robiący zdjęcia zostali zaatakowani przez motocyklistów.

Około 2000 uczestników przybyło 24 kwietnia do Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej na IX Ogólnopolskie Otwarcie Sezonu Motocykli i Pojazdów Zabytkowych. Centralnym momentem zlotu była Msza święta o godzinie 12:00, sprawowana w bazylice pod przewodnictwem księdza Janusza Kumali MIC, kustosza licheńskiego sanktuarium. W związku z obostrzeniami w budynku świątyni znaleźć mogło się maksymalnie 350 osób. W IX Ogólnopolskim Otwarciu Sezonu Motocykli i Pojazdów Zabytkowych w Licheniu uczestniczyli motocykliści z całej Polski.

Tradycyjnie po zakończeniu Mszy św., która odbywa się w samo południe, dochodzi do poświęcenia przybyłych na miejsce pojazdów.

Część uczestników imprezy nie była zadowolona z tego, że robi im się zdjęcia i próbowała siłą odebrać sprzęt foto-video pracującym na miejscu dziennikarzom – w tym fotoreporterowi naszego portalu.” podaje na swojej stronie konin.naszemiasto.pl. Z tego co wiemy te próby nie były skuteczne.

Taka sytuacja 🙂

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły