Motocykliści atakowali dziennikarzy? Lokalna prasa o zlocie w Licheniu.

- MotoRmania

Około 2000 motocyklistów przyjechało w ten weekend na mszę w Licheniu. Jak podają lokalne media (konin.naszemiasto.pl), dziennikarze robiący zdjęcia zostali zaatakowani przez motocyklistów.

Około 2000 uczestników przybyło 24 kwietnia do Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej na IX Ogólnopolskie Otwarcie Sezonu Motocykli i Pojazdów Zabytkowych. Centralnym momentem zlotu była Msza święta o godzinie 12:00, sprawowana w bazylice pod przewodnictwem księdza Janusza Kumali MIC, kustosza licheńskiego sanktuarium. W związku z obostrzeniami w budynku świątyni znaleźć mogło się maksymalnie 350 osób. W IX Ogólnopolskim Otwarciu Sezonu Motocykli i Pojazdów Zabytkowych w Licheniu uczestniczyli motocykliści z całej Polski.

Tradycyjnie po zakończeniu Mszy św., która odbywa się w samo południe, dochodzi do poświęcenia przybyłych na miejsce pojazdów.

Część uczestników imprezy nie była zadowolona z tego, że robi im się zdjęcia i próbowała siłą odebrać sprzęt foto-video pracującym na miejscu dziennikarzom – w tym fotoreporterowi naszego portalu.” podaje na swojej stronie konin.naszemiasto.pl. Z tego co wiemy te próby nie były skuteczne.

Taka sytuacja 🙂

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl