Motocykle „szyte na miarę”. Polskie firmy: Black Sheep Garage
MotoRmania
21 lipca 2020

Motocykle customowe zdobywają w Polsce coraz większą popularność i powstaje coraz więcej projektów na wysokim poziomie, które odbijają się echem na scenie międzynarodowej. W sieci pojawił się wywiad z Bartłomiejem Wiewiórką, założycielem Black Sheep Garage, w którym porusza on wiele tematów dotyczących przerabiania motocykli.

Moda na cafe racery i scramblery zawitała także do naszego kraju, dając polskim budowniczym spore pole do popisu. W Polsce jest wiele znanych warsztatów jak np. Game Over Cycles, Eastern Spirit czy Unikat. Do tego grona puka także Black Sheep Garage, mające swoją siedzibę na południu Polski, w Żywcu. O BSG zrobiło się głośno gdy na łamach caferacergarage.eu opublikowano zdjęcia Monstera 620, na bazie którego Bartek zbudował „Tarantulę”.

 Mimo, że większość projektów warsztatu bazuje na włoskich motocyklach, Bartek nie zamyka się na Ducati i MV Agustę, wśród jednośladów jakie powstały przez tę parę lat w Żywcu znajdziemy także BMW, Hondy czy Triumphy. Sam zainteresowany potwierdza jednak w materiale, że Ducati są szczególnie bliskie jego sercu. Zobaczcie sami…

https://www.youtube.com/watch?v=8XGK3fMw-mo&t=6s

https://youtu.be/8XGK3fMw-mo


Black Sheep Garage

facebook: https://www.facebook.com/BlkShpGarage/

instagram: https://www.instagram.com/blkshpgarag.. 

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły