Motocykle „szyte na miarę”. Polskie firmy: Black Sheep Garage

- MotoRmania

Motocykle customowe zdobywają w Polsce coraz większą popularność i powstaje coraz więcej projektów na wysokim poziomie, które odbijają się echem na scenie międzynarodowej. W sieci pojawił się wywiad z Bartłomiejem Wiewiórką, założycielem Black Sheep Garage, w którym porusza on wiele tematów dotyczących przerabiania motocykli.

Moda na cafe racery i scramblery zawitała także do naszego kraju, dając polskim budowniczym spore pole do popisu. W Polsce jest wiele znanych warsztatów jak np. Game Over Cycles, Eastern Spirit czy Unikat. Do tego grona puka także Black Sheep Garage, mające swoją siedzibę na południu Polski, w Żywcu. O BSG zrobiło się głośno gdy na łamach caferacergarage.eu opublikowano zdjęcia Monstera 620, na bazie którego Bartek zbudował „Tarantulę”.

 Mimo, że większość projektów warsztatu bazuje na włoskich motocyklach, Bartek nie zamyka się na Ducati i MV Agustę, wśród jednośladów jakie powstały przez tę parę lat w Żywcu znajdziemy także BMW, Hondy czy Triumphy. Sam zainteresowany potwierdza jednak w materiale, że Ducati są szczególnie bliskie jego sercu. Zobaczcie sami…

https://www.youtube.com/watch?v=8XGK3fMw-mo&t=6s

https://youtu.be/8XGK3fMw-mo


Black Sheep Garage

facebook: https://www.facebook.com/BlkShpGarage/

instagram: https://www.instagram.com/blkshpgarag.. 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl