Motocykle Junak ze wzrostem 434%!
MotoRmania
11 marca 2015

Liczby pierwszych rejestracji w styczniu i lutym 2015 jasno wskazują, że wzrost względem poprzedniego roku jest ogromny. 

Analizy PZPM na podstawie danych z CEP wskazują, że w okresie styczeń – luty 2015 Junak zanotował wzrost pierwszych rejestracji swoich motocykli na poziomie ponad 434%, a motorowerów o 15.1%. Bardzo pozytywne dane dotyczą również innej marki firmy ALMOT – Ferro, w jej przypadku oba miesiące dają 600% wzrostu rok do roku.

„To zapowiedź bardzo ciekawego sezonu zarówno dla Junaka, jak i Ferro. Co warto podkreślić w przypadku motorowerów obie nasze marki jako niemal jedyne notują wzrosty” – mówi Karol Kopytek kierownik d/s obsługi klientów kluczowych Almot.

„W przypadku motocykli, tak ogromne zainteresowanie kolekcją Junak wynika m.in. z ogromnego zainteresowania modelami do pojemności skokowej silnika do 125 ccm. W tym roku już co dziesiąty rejestrowany nowy jednoślad sygnowany jest naszym logotypem. To dla nas powód do ogromnej radości, zwłaszcza przy tak dużym nakładzie pracy nas wszystkich. Jesteśmy przekonani, że nasi Klienci doceniają wypracowaną przez nas strategię – oferujemy najlepszy jakościowo produkt w cenie przystępnej dla większości Polaków” – dodaje Karol Kopytek.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły