Motocykl z dronem! Honda składa patent. O co im chodzi?

- MotoRmania

Koledzy z włoskiej redakcji Moto.it dotarli do rysunków patentowych Hondy, z których wynika, że Japończycy pracują nad motocyklem wyposażonym we własnego drona. Fakt, że na jednym z rysunków patentowych jest również samochód może sugerować, iż chodzi o jakiś rodzaj komunikacji. Rysunek poniżej pokazuje nam elektryczny motocykl, który posiada wloty powietrza prowadzone wzdłuż motocykla i przechodzące pod siedzenie pasażera.

Kolejny rysunek pokazuje dokładnie, że nad strumieniem doprowadzanego powietrza będą się znajdować drony oznaczone nr 104. Wiemy, że to drony ponieważ na rysunku pierwszym, umieszczonym na górze naszego materiału obiekt opisany nr 104 znajduje się w powietrzu i z całą pewnością wygląda jak dron.

Można się domyślać, że strumień powietrza prowadzony przez motocykl ma w odpowiedniej chwili pomóc dronowi wzbić się gwałtownie do góry. Teraz pytanie za 100 punktów : O CO IM CHODZI??? 🙂 Jakieś pomysły?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl