Motocykl z dronem! Honda składa patent. O co im chodzi?
MotoRmania
25 lutego 2021

Koledzy z włoskiej redakcji Moto.it dotarli do rysunków patentowych Hondy, z których wynika, że Japończycy pracują nad motocyklem wyposażonym we własnego drona. Fakt, że na jednym z rysunków patentowych jest również samochód może sugerować, iż chodzi o jakiś rodzaj komunikacji. Rysunek poniżej pokazuje nam elektryczny motocykl, który posiada wloty powietrza prowadzone wzdłuż motocykla i przechodzące pod siedzenie pasażera.

Kolejny rysunek pokazuje dokładnie, że nad strumieniem doprowadzanego powietrza będą się znajdować drony oznaczone nr 104. Wiemy, że to drony ponieważ na rysunku pierwszym, umieszczonym na górze naszego materiału obiekt opisany nr 104 znajduje się w powietrzu i z całą pewnością wygląda jak dron.

Można się domyślać, że strumień powietrza prowadzony przez motocykl ma w odpowiedniej chwili pomóc dronowi wzbić się gwałtownie do góry. Teraz pytanie za 100 punktów : O CO IM CHODZI??? 🙂 Jakieś pomysły?

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły