Dzisiaj historyczne rekordy lutowych temperatur! PROSIMY OSTROŻNIE!

- MotoRmania

Tego jeszcze nie było. Dzisiaj, 25 lutego, w Polsce będzie niemalże tak ciepło jak w naszym hiszpańskim Moto Angeles. Będziecie mieć bezchmurne niebo, a termometry w najcieplejszym momencie dnia pokażą w cieniu od 8 stopni na Suwalszczyźnie do przeszło 20 stopni na Dolnym Śląsku. Na zachodzie, południu i w centrum czeka Was zatem kolejny dzień z rekordowymi temperaturami dla lutego. 

Oczywiście większość z Was wyciągnie dzisiaj motocykle. PAMIĘTAJCIE, ABY ZACHOWAĆ SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ. Na drogach jest piach, są zabrudzone po niedawnych walkach ze śniegiem. Wielu z nas nie jeździło od listopada – dajcie sobie czas na wyczucie prędkości, wyczucie drogi hamowania.

ŻYCZYMY WAM FANTASTYCZNEGO DNIA !

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl