Latające BMW! Koncepcyjny GS1200.

- MotoRmania

To się wydarzyło.. BMW przygotowało koncepcyjny, latający motocykl wykorzystujący technikę stosowaną w dronach. Wszystko zaczęło się prawdopodobnie od pomysłu marketingowego działu Lego Technik. Mieli pomysł na to, aby podrzucić różne części Lego Technik ekipie projektowej i stworzyć motocykl przyszłości.

Temat najwyraźniej nabrał rumieńców i BMW postanowiło naprawdę zbudować latający koncept. Stworzony na bazie GS’a wygląda imponująco. To pieśń przyszłości, ale biorąc pod uwagę, że w Dubaju policja już używa motocyklowych dronów to koncept BMW przestaje się wydawać oderwany od rzeczywistości. To co? Może polatamy?

Jeżeli nie macie zbyt wiele czasu to film możecie zacząć oglądać mniej więcej od 2 min 12 sekundy 🙂

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl