Kombinezon gratis! Last minute w Moto Angeles!

- MotoRmania

Uwaga, uwaga przez 4 lata istnienia Moto Angeles TEGO JESZCZE NIE BYŁO! Mamy super wiadomość dla tych osób, które mogą „rzucić wszystko” i przylecieć do nas na tygodniowy urlop treningowy w tą sobotę. Aktualnie bilety są ciągle bardzo tanie – połączenie Kraków- Malaga w tym terminie poniżej 800zł (aktualne dzisiaj rano).

Cena tego turnusu to 3690zł i otrzymujecie na miejscu NOWY KOMBINEZON X-Four! W cenie standardowo jest transfer lotniskowy, pobyt w haciendzie, możliwość bezpłatnego zabrania osoby towarzyszącej, możliwość bezpłatnego zabrania dziecka ( jeżeli przyjeżdżacie w trójkę z dzieckiem to jedyny dodatkowy koszt wynika z konieczności wypożyczenia auta – nie uda nam się zmieścić 3 osób, w cenie jednej, w naszym samochodzie :)). W haciendzie macie dostęp do motocykli drogowych do wykorzystania w wolnym czasie, a w programie macie 4 dni treningowe i jeden poświecony na wyjazd i odbiór kombinezonów. Czekają plaże, góry, basen.. Program opisany jest szczegółowo poniżej.

KOMBINEZON

Po przyjeździe w sobotę, niedziela jest dniem wolnym na odpoczynek i chill out. W poniedziałek rano ruszamy do Aspe, do siedziby importera przymierzyć, wybrać z dostępnych kolorów i odebrać kombinezony (ok 2,5h drogi). To kombinezony jednoczęściowy firmy X-Four, takie jakie w Hiszpanii używa się do wyścigów w Cuna de Campeones. Są tu bardzo popularne – wersja hiszpańska ma slajdery na łokciach i jest bardzo, bardzo wytrzymała. To idealny kombinezon do trenowania.

Podczas zapytania rezerwacyjnego (na [email protected]) OD RAZU PODAJCIE ROZMIAR jaki będziecie potrzebować. Skorzystajcie z tabeli poniżej i wybierzcie swój rozmiar. Zamieszczamy tłumaczenie dla poszczególnych punktów: 1. Obwód klatki 2. Obwód w pasie 3. Szerokość ramion 4. Długość pleców 5. Długość rękawa 6. Długość nogawki 7. Obwód bioder 8. Obwód nadgarstka 9. Obwód kostki 10. Obwód w kolanie.

Jeżeli masz nietypowy rozmiar – napisz do nas.

GDZIE BĘDZIECIE MIESZKAĆ ? 

Nasza hacienda jest położona w rejonie Almerii – nieco ponad 2h jazdy od lotniska w Maladze skąd was odbieramy i zawozimy. Wpiszcie Moto Angeles w Google Maps i od razu nas znajdziecie :). Usytuowana jest przy jednej z najbardziej popularnych dróg motocyklowych w okolicy, 35 minut jazdy od Toru Almeria, 25km od najbliższych plaż Costa del Sol – w okolicy możecie pojeździć na wielbłądach, wpaść do morskiego Akwanarium, odwiedzić miasteczka westernowe, zwiedzić zabytki w Almerii czy nawet Granadzie. Oferujemy gościom 5 pokoi, 5 łazienek, dwie kuchnie, grill gazowy, siłownię,  basen, i owoce z ogrodu.

JAK WYGLĄDA PROGRAM TRENINGOWY? 

Tydzień treningowy Los Cojones ma na celu weryfikacje waszych umiejętności w zestawieniu z ważnymi technikami prowadzenia motocykla i rozwijanie ich, lub uczenie się od zera podczas zajęć treningowych.  Jeżeli Twoje umiejętności są na bardzo wysokim poziomie zintensyfikujesz swoje wyczucie, poćwiczysz w nowych warunkach, rozwiniesz umiejętność kontrolowania maszyny.  Jeżeli jesteś początkującym przyswoisz sobie proste, ważne dla prowadzenia motocykla techniki jazdy i zobaczysz jak łatwo będzie ci się odnaleźć w grupie bardziej doświadczonych motocyklistów. Dostaniesz rady co i jak masz ćwiczyć po powrocie do Polski, na czym się głównie skupić  – każdy jest traktowany indywidualnie, a na turnusach będzie tylko 5 osób trenujących. Zobacz co o naszym turnusie treningowym myśli wielokrotny Mistrz Polski Bartekhttps:

SOBOTA – DZIEŃ PRZYJAZDU

Sobota jest dniem kiedy Was odbieramy z lotniska w Maladze. Wspólnie czekamy na wszystkich, którzy mają wylądować (jeżeli wybrałeś opcję z autem to jedziesz od razu do haciendy) – jeżeli w oczekiwaniu na jakieś osoby mamy więcej czasu spędzamy go na plaży, można się też zerwać na zwiedzanie Malagii. Następnie udajemy się naszym mini busem do hacjendy ( nieco ponad 2h jazdy)  po drodze robiąc zakupy spożywcze – w haciendzie macie do dyspozycji trzy lodówki (z dużymi zamrażalkami na lód do drinków ? Wieczór zazwyczaj kończymy wspólnym grillem przy basenie.

NIEDZIELA 

Niedziela jest dniem odpoczynku na chill out dla Was i regenerację baterii dla nas. Możecie wziąć motocykle drogowe i pokręcić się po okolicy.

PONIEDZIAŁEK 

Ok. godziny 10.30 wyjeżdżamy do Aspe po Wasze kombinezony. Wrócimy po południu i reszta dnia będzie spędzana dowolnie.

WTOREK i ŚRODA

Wtorek i środa to trening flat trackowy – będziemy się starać zrozumieć jak kontrolować uślizg na motocyklu. Jak wychodzić z trudnych sytuacji. Na flat track wyjeżdżamy około 10.30. Czas treningu około 3,5 -4h w zależności od kondycji uczestników.

CZWARTEK I PIĄTEK 

O godzinie 11.00 ruszamy na tor asfaltowy Copo, gdzie o 12.000 zaczynamy treningi na MiniGP i Supermoto. Tutaj będziemy pracować nad pozycją, patrzeniem i opracowaniem nitki toru. Do analizy będziemy wykorzystywać zdjęcia i kamery

SOBOTA – WYJAZD 

Wyjeżdżamy z haciendy na lotnisko w Maladze tak aby zdążyć na lot pierwszego z uczestników.

ZA CO PŁACĘ NA MIEJSCU?

Jeżeli korzystasz z naszych maszyn drogowych musisz płacić za swoje paliwo.

Musisz sobie zapewnić własne wyżywienie. Możesz to robić w okolicznych knajpkach, lub w haciendzie, gdzie masz do dyspozycji dwie kuchnie oraz gazowy grill.

Wykup ubezpieczenie turystyczne – to nie jest konieczność, ale zawsze się przydaje.

Jeżeli rozbijesz nasz motocykl drogowy będziesz proszony o pokrycie szkód do wysokości do 500 euro. Nie ponosisz żadnych konsekwencji za ewentualne szkody w motocyklach treningowych ?

REZERWACJA 

Jeżeli możesz przyjechać do nas w tą sobotę to napisz do mnie na [email protected] – pamiętaj aby od razu podać rozmiar kombinezony. ZAPRASZAMY!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl