Jorge : Ducati jest na najwyższym poziomie analizy danych!

- MotoRmania

Jorge Lorenzo, który ostatnio nie zrobił sobie przysługi wdając się w przepychanki słowne z innymi zawodnikami MotoGP na Twitterze, założył bardzo ciekawy kanał na YouTube. W sposób profesjonalny komentuje wyścigi, treningi i przygotowanie zespołów, a także omawia wszystkie kwestie z uwzględnieniem swojej ogromnej wiedzy.

W swoich przewidywaniach co do drugiego wyścigu najwięcej oczekuje od Yamahy wierząc, że Maverick wygrał z taką pewnością siebie i z taką kontrolą, iż spodziewa się powtórki. Natomiast jako były zawodnik Ducati wytłumaczył też, że Włosi mają najbardziej zaawansowany poziom kontroli danych – najlepiej kontrolują pozyskiwanie tych danych ze wszystkich zespołów i posiadają bardzo duży potencjał w zakresie szybkiego wyciągania słusznych wniosków. A wy? Jak typujecie zwycięzców drugiego wyścigu w Katarze?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl