Jorge : Ducati jest na najwyższym poziomie analizy danych!
MotoRmania
2 kwietnia 2021

Jorge Lorenzo, który ostatnio nie zrobił sobie przysługi wdając się w przepychanki słowne z innymi zawodnikami MotoGP na Twitterze, założył bardzo ciekawy kanał na YouTube. W sposób profesjonalny komentuje wyścigi, treningi i przygotowanie zespołów, a także omawia wszystkie kwestie z uwzględnieniem swojej ogromnej wiedzy.

W swoich przewidywaniach co do drugiego wyścigu najwięcej oczekuje od Yamahy wierząc, że Maverick wygrał z taką pewnością siebie i z taką kontrolą, iż spodziewa się powtórki. Natomiast jako były zawodnik Ducati wytłumaczył też, że Włosi mają najbardziej zaawansowany poziom kontroli danych – najlepiej kontrolują pozyskiwanie tych danych ze wszystkich zespołów i posiadają bardzo duży potencjał w zakresie szybkiego wyciągania słusznych wniosków. A wy? Jak typujecie zwycięzców drugiego wyścigu w Katarze?

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły