Jak jechać szybko na torze Radom? Tutorial – omawiamy zakręt po zakręcie (film).

- MotoRmania

Dzisiaj ostatni dzień bezpłatnych zajęć na torze Radom dla subskrybentów naszego portalu (zostań subskrybentem – czekają zniżki w firmach motocyklowych, bezpłatne treningi, seminaria z ustawień zawieszenia, dostęp do materiałów premium. Tutaj się wszystkiego dowiesz).

Ponieważ, w ciągu tego tygodnia mieliśmy, aż dwa dni deszczowe i treningi nie mogły się odbyć postanowiliśmy przygotować dla naszych subskrybentów dokładny tutorial tłumaczący jaka nitka toru na Torze Radom jest tą najszybszą, a jednocześnie najbardziej bezpieczną.

Takie materiały przygotujemy dla wszystkich torów w Polsce oraz okolicznych torów zagranicznych, które często są odwiedzane przez Polaków. Materiał jest w odcinkach, zakręt po zakręcie ponieważ omawia temat szeroko, razem z przykładami najczęściej popełnianych błędów. Zapraszamy na omówienie pierwszego zakrętu po prostej startowej ( kierunek jazdy w lewo). Jeżeli jesteś subskrybentem, na dole czeka od razu na Ciebie dalsza część. Jeśli nie jesteś subskrybentem, to zobacz materiał poniżej i jeżeli Ci się podoba to DOŁĄCZ DO NAS :). Kliknij na banner pod filmem i się zarejestruj :).

Witaj w sekcji dla czytelników Premium. Dzisiaj mamy dla Ciebie dalszą część tutorialu z przejazdu po torze Radom. Jest powiększona o omówienie zakrętu numer dwa . W najbliższy weekend przygotujemy komplet zakrętów :). Niedługo potem otrzymacie omówienie przejazdu w prawą stronę 🙂 Zapraszamy.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl