Jak jechać szybko na torze Radom? Tutorial – omawiamy zakręt po zakręcie (film).

Dzisiaj ostatni dzień bezpłatnych zajęć na torze Radom dla subskrybentów naszego portalu (zostań subskrybentem – czekają zniżki w firmach motocyklowych, bezpłatne treningi, seminaria z ustawień zawieszenia, dostęp do materiałów premium. Tutaj się wszystkiego dowiesz).

Ponieważ, w ciągu tego tygodnia mieliśmy, aż dwa dni deszczowe i treningi nie mogły się odbyć postanowiliśmy przygotować dla naszych subskrybentów dokładny tutorial tłumaczący jaka nitka toru na Torze Radom jest tą najszybszą, a jednocześnie najbardziej bezpieczną.

Takie materiały przygotujemy dla wszystkich torów w Polsce oraz okolicznych torów zagranicznych, które często są odwiedzane przez Polaków. Materiał jest w odcinkach, zakręt po zakręcie ponieważ omawia temat szeroko, razem z przykładami najczęściej popełnianych błędów. Zapraszamy na omówienie pierwszego zakrętu po prostej startowej ( kierunek jazdy w lewo). Jeżeli jesteś subskrybentem, na dole czeka od razu na Ciebie dalsza część. Jeśli nie jesteś subskrybentem, to zobacz materiał poniżej i jeżeli Ci się podoba to DOŁĄCZ DO NAS :). Kliknij na banner pod filmem i się zarejestruj :).

Aby oglądać ten materiał ODBIERZ "1500 ZŁ PLUS" DLA CIEBIE na zakupy u naszych partnerów!
Przejdź szybką procedurę subskrypcji Pakietu Premium.
Kliknij w "Premium Content" aby mieć dostęp do ekskluzywnych materiałów

Ciesz się z rocznego dostępu do wyjątkowych materiałów i zrealizuj bon u naszych partnerów: AGV, Dainese, Ozon, Bitubo, POLand Position, Arrow, Motorraid, 
RobertOzon, East River Enduro, Braking, Pit Bike Racing Lublin, LocoGP

dainese
agv
arrow
bitubo
breaking
yamaha
robertozon
motorraid
ere
bitbike

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły