Harley Davidson MX250 – wiedziałeś, że był w seryjnej produkcji?

- MotoRmania

Kiedy H-D pokazał maszynę Adventure zaskoczył nas  „egzotycznym” ruchem. Tymczasem był już w sektorze MX… w latach 70. tych.

MX 250 – Harley wyprodukował  tylko 900 sztuk w 1978 roku. Większość była wykorzystywana w zawodach i w zasadzie zniszczona. Dlatego bardzo trudno dzisiaj znaleźć maszynę, która jest w 100% oryginalna. Ta, którą możecie zobaczyć w materiale była wystawiona na sprzedaż rok temu i być może jest jedynym na świecie tak dobrze zachowanym egzemplarzem. Prawdziwy rarytas dla miłośników oldskulu z grubym portfelem. Zobaczcie materiał koniecznie.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl