Grawitacja? Nie dla wszystkich stanowi problem.
MotoRmania
16 lipca 2020

Wyobraź sobie, że budzisz się pewnego ranka i zasady grawitacji cię nie dotyczą. Oprócz wrodzonego talentu potrafisz zachwycać i budzić zazdrość innych z powodu posiadania niesamowitego zestawu umiejętności. Wydaje nam się, że takim właśnie człowiekiem jest Pol Tarrés.

To hiszpański kierowca urodzony 1993 roku w Rellinars w Barcelonie. Karierę rozpoczął zasiadając motocykl trialowy i zdobył wiele tytułów w tej dyscyplinie. Pol jest młodzieżowym Mistrzem Świata i Młodzieżowym Mistrz Europy z 2010 r. Od najmłodszych lat podążał za tradycją rodzinną – jest siostrzeńcem Jordi Tarrésa (siedmiokrotnego Mistrza Świata FIM Trial). Jak sam twierdzi: „Dla mnie mój wujek zawsze będzie świetną postacią do naśladowania”. Jego pasja do tego sporu przekształciła się później w ekstremalne enduro i jest całkowicie skoncentrowany na treningu i wyścigach.

To niezaprzeczalnie film warty obejrzenia, ale jest też dobrym przypomnieniem, że jeśli naprawdę chcesz być w czymś dobry, nie możesz się poddać, nawet jeśli upadniesz. Może większość z nas nigdy nie będzie tak dobra jak ten facet, ale spróbować zawsze można 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=ozjavKv3z6E

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły