Grawitacja? Nie dla wszystkich stanowi problem.

- MotoRmania

Wyobraź sobie, że budzisz się pewnego ranka i zasady grawitacji cię nie dotyczą. Oprócz wrodzonego talentu potrafisz zachwycać i budzić zazdrość innych z powodu posiadania niesamowitego zestawu umiejętności. Wydaje nam się, że takim właśnie człowiekiem jest Pol Tarrés.

To hiszpański kierowca urodzony 1993 roku w Rellinars w Barcelonie. Karierę rozpoczął zasiadając motocykl trialowy i zdobył wiele tytułów w tej dyscyplinie. Pol jest młodzieżowym Mistrzem Świata i Młodzieżowym Mistrz Europy z 2010 r. Od najmłodszych lat podążał za tradycją rodzinną – jest siostrzeńcem Jordi Tarrésa (siedmiokrotnego Mistrza Świata FIM Trial). Jak sam twierdzi: „Dla mnie mój wujek zawsze będzie świetną postacią do naśladowania”. Jego pasja do tego sporu przekształciła się później w ekstremalne enduro i jest całkowicie skoncentrowany na treningu i wyścigach.

To niezaprzeczalnie film warty obejrzenia, ale jest też dobrym przypomnieniem, że jeśli naprawdę chcesz być w czymś dobry, nie możesz się poddać, nawet jeśli upadniesz. Może większość z nas nigdy nie będzie tak dobra jak ten facet, ale spróbować zawsze można 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=ozjavKv3z6E

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl