ENEOS Track Day Silesia Ring z MotoRmanią w LIPCU: zapisy trwają!
MotoRmania
27 czerwca 2017

W dniach 1-2 lipca zapraszamy Was wszystkich na nowy, polski tor Silesia Ring, gdzie odbędzie się ENEOS Track Day!

Dzięki ENEOS Polska treningi „MotoRmanii” na torze Silesia Ring będą absolutnie wyjątkowe! Pod hasłem „ENEOS- OLEJ NA KTÓRYM JEŹDZI ROSSI” w przerwie pomiędzy sesjami będziecie mogli zmienić olej w swoim motocyklu – otrzymacie za darmo filtr oleju i serwis! :)

Mało? No to ENEOS Polska dorzuci jeszcze t-shirt, tank protektor i zestaw do czyszczenia kasku.

Zadbamy również o ustawienia w Waszym motocyklu – dzięki Firmie ENEOS, ustawień zawieszenia w Waszej maszynie dokonają specjaliści pracujący z zespołami w Mistrzostwach Świata, czyli BFG Suspension.

Nie tylko ustawienia będą bezpłatne – każdy uczestnik treningu na Silesia Ringu będzie mógł wziąć udział w szkoleniu przeprowadzonym przez BFG Suspension w ramach „ENEOS Seminar”. BFG Suspension wytłumaczy zasady ustawiania zawieszeń, odpowie na wszelkie wasze pytania i sprawi, że wyjedziecie do domu uzbrojeni w bezcenną wiedzę!

Przygotowany został dla Was również system pomiaru czasów. Nie zabraknie także punktu wymiany opon. Czekał na Was będzie także instruktor gotowy udzielić rad wszystkim osobom początkującym na torze.  Z racji tego, że na torze jeszcze nie ma restauracji, na padoku będzie dla Was food-truck z napojami i jedzeniem. Szykuje się mega track day!

Aktualna cena to „430zł / 1 dzień lub 830zł / 2 dni” obowiązuje do 26.06, to znaczy do 23:59 dnia 26.06. Po tym dniu oraz przy płatności na miejscu cena wynosiła będzie „550zł / 1 dzień lub 980zł /2 dni„. Czekamy na zgłoszenia!

Przygotowujemy dla Was kolejne atrakcje – pozostańcie czujni! Więcej szczegółów na temat samego trackdaya (+ onboard z toru) znajdziecie u nas na portalu (klik), natomiast relację i zdjęcia z poprzedniej edycji znajdziecie tutaj, a zapisać możecie się już teraz, poprzez poniższy formularz:

[contact-form-7 id=”104314″ title=”Formularz rejestracyjny Track Day na Silesia Ring”]

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły