ENEOS Track Day Silesia Ring z MotoRmanią w LIPCU: zapisy trwają!

- MotoRmania

W dniach 1-2 lipca zapraszamy Was wszystkich na nowy, polski tor Silesia Ring, gdzie odbędzie się ENEOS Track Day!

Dzięki ENEOS Polska treningi „MotoRmanii” na torze Silesia Ring będą absolutnie wyjątkowe! Pod hasłem „ENEOS- OLEJ NA KTÓRYM JEŹDZI ROSSI” w przerwie pomiędzy sesjami będziecie mogli zmienić olej w swoim motocyklu – otrzymacie za darmo filtr oleju i serwis! :)

Eneos Track Day 22-23 maja na Silesia Ring z MotoRmania (20)

Mało? No to ENEOS Polska dorzuci jeszcze t-shirt, tank protektor i zestaw do czyszczenia kasku.

Zadbamy również o ustawienia w Waszym motocyklu – dzięki Firmie ENEOS, ustawień zawieszenia w Waszej maszynie dokonają specjaliści pracujący z zespołami w Mistrzostwach Świata, czyli BFG Suspension.

Nie tylko ustawienia będą bezpłatne – każdy uczestnik treningu na Silesia Ringu będzie mógł wziąć udział w szkoleniu przeprowadzonym przez BFG Suspension w ramach „ENEOS Seminar”. BFG Suspension wytłumaczy zasady ustawiania zawieszeń, odpowie na wszelkie wasze pytania i sprawi, że wyjedziecie do domu uzbrojeni w bezcenną wiedzę!

Przygotowany został dla Was również system pomiaru czasów. Nie zabraknie także punktu wymiany opon. Czekał na Was będzie także instruktor gotowy udzielić rad wszystkim osobom początkującym na torze.  Z racji tego, że na torze jeszcze nie ma restauracji, na padoku będzie dla Was food-truck z napojami i jedzeniem. Szykuje się mega track day!

Aktualna cena to „430zł / 1 dzień lub 830zł / 2 dni” obowiązuje do 26.06, to znaczy do 23:59 dnia 26.06. Po tym dniu oraz przy płatności na miejscu cena wynosiła będzie „550zł / 1 dzień lub 980zł /2 dni„. Czekamy na zgłoszenia!

Przygotowujemy dla Was kolejne atrakcje – pozostańcie czujni! Więcej szczegółów na temat samego trackdaya (+ onboard z toru) znajdziecie u nas na portalu (klik), natomiast relację i zdjęcia z poprzedniej edycji znajdziecie tutaj, a zapisać możecie się już teraz, poprzez poniższy formularz:

Błąd: Brak formularza kontaktowego.

Eneos Track Day 22-23 maja na Silesia Ring z MotoRmania (12)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl