Druga runda Cuna de Campeones! Cały Motormania KidzGP Team znowu punktuje!
MotoRmania
19 lipca 2020

Z drugiej rundy serii Cuna de Campeones każdy zawodnik Motormania KizdGP Team znowu wyjeżdża z punktami.

Ten niezwykle trudny sprawdzian jakim była rywalizacja z najbardziej utalentowanymi Hiszpanami na torze Campillos polskie dzieciaki z zespołu Motormanii zdały na piątkę.

Nikt z nas się nie spodziewał, że na nieznanym, bardzo trudnym technicznie i wymagającym fizycznie obiekcie będą punktować w stawce 24 zawodników. W pierwszym wyścigu punktowali na miejscach 11., 12. oraz 13. kolejno : Dawid Nowak, Jeremiasz Wojciechowski oraz Maks Palmowski ( Igor Teske zaliczył upadek). W drugim wyścigu to Igor przyjechał 11., Dawid 14, Jeremiasz na 15 pozycji, a Maksiu na 16.-stej pozycji. Ten pierwszy sezon w Cuna de Campeones, który jest poświęcony na zapoznanie z torami i zdobycie doświadczenia w ustawianiu motocykli na razie przerasta nasze oczekiwania. To owoc ciężkiej pracy dzieci, rodziców i ich ogromnej pasji oraz zaangażowania.

BRAWO CHŁOPAKI- Będzie tylko lepiej !!!!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły