Druga runda Cuna de Campeones! Cały Motormania KidzGP Team znowu punktuje!

- MotoRmania

Z drugiej rundy serii Cuna de Campeones każdy zawodnik Motormania KizdGP Team znowu wyjeżdża z punktami.

Ten niezwykle trudny sprawdzian jakim była rywalizacja z najbardziej utalentowanymi Hiszpanami na torze Campillos polskie dzieciaki z zespołu Motormanii zdały na piątkę.

Nikt z nas się nie spodziewał, że na nieznanym, bardzo trudnym technicznie i wymagającym fizycznie obiekcie będą punktować w stawce 24 zawodników. W pierwszym wyścigu punktowali na miejscach 11., 12. oraz 13. kolejno : Dawid Nowak, Jeremiasz Wojciechowski oraz Maks Palmowski ( Igor Teske zaliczył upadek). W drugim wyścigu to Igor przyjechał 11., Dawid 14, Jeremiasz na 15 pozycji, a Maksiu na 16.-stej pozycji. Ten pierwszy sezon w Cuna de Campeones, który jest poświęcony na zapoznanie z torami i zdobycie doświadczenia w ustawianiu motocykli na razie przerasta nasze oczekiwania. To owoc ciężkiej pracy dzieci, rodziców i ich ogromnej pasji oraz zaangażowania.

BRAWO CHŁOPAKI- Będzie tylko lepiej !!!!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl