Darmowe jazdy testowe skuterami elektrycznymi Bartona. Umów się dzisiaj, na termin po „lock-downie”!

- MotoRmania

Wspieramy branżę : darmowe jazdy testowe: skutery elektryczne Barton. Umów się dzisiaj, testuj kiedy chcesz!

Kiedy musisz zostać w domu, nie musisz marnować czasu. Już dziś możesz umówić się na darmowe jazdy testowe skuterem elektrycznym Barton Energy lub Barton E-Max. 

Tak, tak, wiemy, że panuje epidemia, ale spokojnie – możesz umówić się już dziś na rozsądny termin w przyszłości, np. za miesiąc lub w wakacje. W ten sposób masz pewność, że skuter zostanie przygotowany przed Twoją jazdą testową. W żadnym wypadku nie namawiamy do odwiedzin salonów! Zamiast narażać się na kontakt osobisty, zapewniamy kontakt poprzez formularz, e-mail lub połączenie telefoniczne. W tym przypadku wirusy mogą Ci grozić co najwyżej ze strony hackerów.

Zanim zakosztujesz jazdy skuterem elektrycznym, #zostańwdomu i przejrzyj publikacje dotyczące skuterów elektrycznych. To najlepszy czas, aby poszerzyć wiedzę w zakresie elektryków. Internet to skarbnica wiedzy, dlatego warto wykorzystać ten czas, aby być na bieżąco. My ze swojej strony możemy obiecać, że jeżeli sytuacja pozwoli, to jeszcze w tym roku sami przetestujemy elektryczny skuter Bartona i zdamy wam relację!

Lista salonów i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie Barton-Motors: https://barton-motors.pl/jazdatestowa/

E-max Energy

BARTON ENERGY

Marka Barton Motors oferuje dwa skutery elektryczne. Zaletami ENERGY są jego nieduże wymiary. Niezwykła zwinność zostanie doceniona w zatłoczonym mieście oraz przez mniej zaawansowanych motocyklistów. Pomoże także niska masa i tempomat utrzymujący stałą prędkość. Dzięki temu skuter może przejechać do 50 km bez ładowania. No i najważniejsze – niska cena 4699 zł. Sprawdź go osobiście!

BARTON E-MAX

E-MAX to drugi model w elektrycznej gamie Barton Motors. Duże, 12-calowe koła zapewnią podwyższony komfort, tak samo jak oparcie pasażera. Jazdę cichym elektrykiem uprzyjemni zestaw audio z Bluetooth, a z portu USB można naładować smartfon. Oba skutery mają oświetlenie LED. E-MAX na pełnej baterii przejedzie aż 61 km, jego cena z pełnym wyposażeniem to 5499 zł

wyprobuj skuter 2020

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl