CZAR PAR – ONA I ON kombinezon w prezencie :) motocyklowe wakacje w haciendzie Motormanii. 
MotoRmania
28 kwietnia 2022

Tydzień 13 – 20 sierpnia będzie WYJĄTKOWYM  tygodniem tego roku. Specjalna cena 980 euro za tydzień na Costa del Sol uwzględnia nie tylko pobyt, transfer, treningi i dostęp do motocykli drogowych, ale przede wszystkim możliwość bezpłatnego zabrania partnerki/ partnera, PRZY CZYM zarówno rider jak i jego osoba towarzysząca OTRZYMAJĄ KOMBINEZONY W PREZENCIE :):).  To jednoczęściowe kombinezony używane w Hiszpanii do wyścigów serii Cuna de Campeones. W tym roku przekazaliśmy już naszym gościom blisko 100 sztuk !  

Na filmie poniżej zobaczysz gdzie się zatrzymasz, a wpisując w Google Maps nazwę „Moto Angeles” sprawdzisz dokładną lokalizację. 

Ale to nie wszystko! Ten pilotażowy tydzień ma na celu wciągnięcie Waszych „drugich połówek” w jazdę na motocyklu. Dlatego osoby towarzyszące, po odbiorze kombinezonów będą miały zorganizowany specjalny dwugodzinny trening dla początkujących. Jeżeli po tym początkowym treningu złapią bakcyla i będą chciały brać udział w zajęciach przez resztę tygodnia to za dodatkową opłatą ( 60 euro tygodniowa opłata torowa + 130 euro udostępnienie motocykli treningowych na tydzień) będą mogły trenować w ramach programu turnusu – otrzymają indywidualne zadania treningowe. 

Tutaj dowiecie się wszystkiego na temat pobytu i programu treningowego, wraz z filmami i opisem każdego dnia.  ( proszę nie zwracać uwagi na daty wiosennych turnusów – warunki rezerwacji tego promocyjnego tygodnia znajdziecie poniżej )

Pary mogą ze sobą zabrać dzieci –  wtedy należy sobie wynająć samodzielnie auto – nie mamy możliwości zapewnienia transferu lotniskowego dodatkowym osobom.

Co jest ważne i o czym należy pamiętać ! 

Osoba towarzysząca to taka, która śpi z Tobą w tym samym pokoju i na tym samym łóżku 🙂 – dzieciom zapewnimy dostawkę. Osoba towarzysząca nie jeździ samodzielnie na naszych motocyklach drogowych – może brać udział tylko w treningach. Twoje koszty to : bilety lotnicze, wyżywienie na miejscu oraz 60 euro opłaty torowej ( paliwo, opony, szkody w motocyklach treningowych są po naszej stronie). 

Kontakt – warunki rezerwacji !

W celu dokonania rezerwacji prosimy o kontakt na pejser@motormania.com.pl, Przy rezerwacji tego turnusu należy opłacić 500 euro zaliczki, Pozostałe 480 euro należy wpłacić do 1  czerwca 2022. 

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły