Aprilia RS660 – cena i informacje techniczne.

- MotoRmania

Aprilia ujawniła szczegóły związane z mającą kosztować około 50 000zł ( cena w UK : £10,149) RS660. Silnik o pojemności 659cc to w zasadzie pierwsze dwa cylindry z „przeciętej na pół” jednostki V4 używanej  w RSV4 1100. Maszyna osiąga 99KM, ale waży jedynie 183kg w stanie gotowym do jazdy. 

Prowadzenie powinno być z najwyższej półki dzięki aluminiowej ramie, regulowanemu zwieszeniu Kayaba oraz układowi hamulcowemu od Brembo. 

Otrzymamy bogate wyposażenie elektroniczne w postaci : kontroli trakcji, wheelie control, kontroli hamowania silnikiem, quickshiftera działającego w dwie strony, pięciu trybów pracy silnika, tempomatu. Z przodu ledowe światła, i co nie bez znaczenia, migacze będą się automatycznie wyłączały po chwili ( ile razy włączamy migacz i zapominamy o nim po wykonaniu manewru). Wygląda obiecująco prawda? Jak sądzicie ?

Uwaga – bezpłatne seminaria z zawieszenia dla subskrybentów Motormanii już w listopadzie oraz bezpłatne treningi flat trackowe. Zapisz się dziś ?

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl