Ałaaa… czyli najgorsze upadki sezonu MXGP 2015

- Eliasz Davidson

Motocrossowe Mistrzostwa Świata 2015 obfitowały w sporą ilość wypadków. Czy sezon 2016 będzie równie bolesny?

Kiedy stawką jest tytuł Mistrza Świata (i spore pieniądze) pewnym jest, że wszyscy zawodnicy pójdą na całość. Jeżdżąc w najwyższej motocrossowej lidze nie ma miejsca na odpuszczanie i stosowanie półśrodków. Trzeba jechać na maksa, szukać swoich limitów i walczyć do samego końca licząc, że rywale wymiękną. Jednak, gdy tor staje się niezwykle rozjeżdżony, pełen głębokich dziur i poprzecinany niekończącymi się koleinami niezwykle ciężko jest uniknąć błędów i bliskiego spotkania ziemią. Doskonale wiedzą o tym zawodnicy walczący w MXGP, którzy rywalizując na najtrudniejszych torach świata z najlepszymi rywalami, przy każdym starcie ryzykują bolesnymi upadkami i poświęcają swoje zdrowie. Nie inaczej było w zeszłym sezonie, który obfitował w ogromną ilość najróżniejszych upadków. Począwszy od delikatnych przewrotek w zakrętach, a na potężnych wysiadkach w powietrzu kończąc.

Zobaczcie wszystkie najboleśniejsze upadki sezonu MXGP 2015 i dowiedźcie się, dlaczego motocross jest tak niebezpiecznym sportem.

 

MXGP 2015 – Best CrashesMXGP 2015 – Best Crashes – With Commentary

Posted by Zona Enduro on 14 luty 2016

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl