Ałaaa… czyli najgorsze upadki sezonu MXGP 2015
Eliasz Davidson
20 lutego 2016

Motocrossowe Mistrzostwa Świata 2015 obfitowały w sporą ilość wypadków. Czy sezon 2016 będzie równie bolesny?

Kiedy stawką jest tytuł Mistrza Świata (i spore pieniądze) pewnym jest, że wszyscy zawodnicy pójdą na całość. Jeżdżąc w najwyższej motocrossowej lidze nie ma miejsca na odpuszczanie i stosowanie półśrodków. Trzeba jechać na maksa, szukać swoich limitów i walczyć do samego końca licząc, że rywale wymiękną. Jednak, gdy tor staje się niezwykle rozjeżdżony, pełen głębokich dziur i poprzecinany niekończącymi się koleinami niezwykle ciężko jest uniknąć błędów i bliskiego spotkania ziemią. Doskonale wiedzą o tym zawodnicy walczący w MXGP, którzy rywalizując na najtrudniejszych torach świata z najlepszymi rywalami, przy każdym starcie ryzykują bolesnymi upadkami i poświęcają swoje zdrowie. Nie inaczej było w zeszłym sezonie, który obfitował w ogromną ilość najróżniejszych upadków. Począwszy od delikatnych przewrotek w zakrętach, a na potężnych wysiadkach w powietrzu kończąc.

Zobaczcie wszystkie najboleśniejsze upadki sezonu MXGP 2015 i dowiedźcie się, dlaczego motocross jest tak niebezpiecznym sportem.

 

MXGP 2015 – Best CrashesMXGP 2015 – Best Crashes – With Commentary

Posted by Zona Enduro on 14 luty 2016

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły