170 km/h w zabudowanym pod wpływem narkotyków- głupi ma szczęście..

- MotoRmania

Policjanci z gdańskiej drogówki zatrzymali 38-latka, który w sobotni wieczór jechał przez miasto z prędkością 168 km/h. Mężczyzna będzie miał czas, żeby przemyśleć swoje zachowanie ponieważ było to najlżejsze z przewinień, które popełnił tego wieczora. 

Oficer prasowy Policji w Gdańsku oświadczył, że w zeszły weekend gdańska drogówka przeprowadziła akcję „Alkohol i Narkotyki”. Jednym z zatrzymanych w jej ramach był 38-letni gdańszczanin, który jechał motocyklem w okolicy Al. Płażyńskiego 168 km/h, czym zwrócił na siebie uwagę stróżów prawa.


„Funkcjonariusze zbadali też stan trzeźwości motocyklisty, a także użyli testera na obecność narkotyków w jego organizmie. Wstępne badanie wykazało, że 38-latek był pod wpływem amfetaminy” – powiedziała Polskiej Agencji Prasowej Kamińska.

Mężczyzna został przewieziony do szpitala na dodatkowe badania, a jego motocykl, który nie miał obowiązkowego ubezpieczenia, odholowano na parking. Mężczyźnie grozi za niestosowanie się do zakazu sądowego prowadzenia pojazdów oraz jazdę pod wpływem narkotyków łącznie do 7 lat pozbawienia wolności.

Miejmy nadzieję, że to ostatni taki „motocyklista” w tym sezonie, który psuje opinię całemu środowisku.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl