140km od Jerez – dzisiaj polskie dzieciaki też walczą w Hiszpanii!
MotoRmania
19 lipca 2020

Motormania KidzGP Team ruszy dzisiaj do dwóch wyścigów w serii Cuna de Campeones.

Zaledwie półtorej godziny drogi od toru Jerez, który gości dzisiejsze MotoGP, najmłodsza stawka zawodników walczy w serii Cuna de Campeones czyli kolebce przyszłych Mistrzów.

Trzymajcie kciuki za Jeremiasza Wojciechowskiego, Maksa Palmowskiego, Dawida Nowaka oraz Igora Teske ponieważ mają przed sobą nie lada zadanie. Tor Campillos jest niezwykle wymagającym fizycznie i technicznie obiektem, a nasze dzieci po raz pierwszy wjechały na niego wczoraj. Przewaga Hiszpanów w znajomości obiektu i ustawień jest miażdżąca, dlatego nasi po kwalifikacjach plasują się na 15, 16, 17 oraz 18 miejscu w stawce 24 zawodników. Na pierwszej rundzie każdy z zawodników Motormania KidzGP Team punktował i wszystko wskazuje, że Polacy, którzy z minuty na minutę się poprawiali w wyścigu odnotują kolejny progres. Już niedługo damy Wam znać jak poszło!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły