Wakacje na motocyklu – wyśmienite video!
Piotr Jędrzejak
29 kwietnia 2014

Genialne ujęcia, świetna muzyka, udany montaż… Przed Wami jeden z najlepszych filmów z wakacji na motocyklu!

Wielu z Was być może kojarzy motovloggera z Austrii o ksywce Schaaf. Jeżeli nie, to przypominamy Wam jedno z jego najlepszych nagrań, w którym ostro jeździł swoją CB500. Teraz przez przypadek na nasze monitory trafiło kolejne, genialne video od Schaafa – pochodzi z wakacji 2013 i według nas jest jednym z najlepszych ujęć wakacji na motocyklu jakie w ogóle widzieliśmy. Przeczytajcie opis od autora, obejrzyjcie i dziękujcie losowi, że przed Wami długi weekend majowy!

„Mój budżet był bardzo napięty tego roku, więc musiałem zostać w Austrii na moje wakacje. Kilku znajomych i ja wybraliśmy się do Karyntii. Oni pojechali samochodem, a ja dostałem się tam moją małą Hondą. 3 dni dobrej jazdy solo przez 3 kraje (Austria, Słowenia, Włochy) ujęte w 3 minuty. Cieszcie się!”

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły