Wakacje na motocyklu – wyśmienite video!

- Piotr Jędrzejak

Genialne ujęcia, świetna muzyka, udany montaż… Przed Wami jeden z najlepszych filmów z wakacji na motocyklu!

Wielu z Was być może kojarzy motovloggera z Austrii o ksywce Schaaf. Jeżeli nie, to przypominamy Wam jedno z jego najlepszych nagrań, w którym ostro jeździł swoją CB500. Teraz przez przypadek na nasze monitory trafiło kolejne, genialne video od Schaafa – pochodzi z wakacji 2013 i według nas jest jednym z najlepszych ujęć wakacji na motocyklu jakie w ogóle widzieliśmy. Przeczytajcie opis od autora, obejrzyjcie i dziękujcie losowi, że przed Wami długi weekend majowy!

„Mój budżet był bardzo napięty tego roku, więc musiałem zostać w Austrii na moje wakacje. Kilku znajomych i ja wybraliśmy się do Karyntii. Oni pojechali samochodem, a ja dostałem się tam moją małą Hondą. 3 dni dobrej jazdy solo przez 3 kraje (Austria, Słowenia, Włochy) ujęte w 3 minuty. Cieszcie się!”

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl