Video-relacja z romantycznej podróży po Europie!
Piotr Jędrzejak
6 grudnia 2013

Przylecieli z USA, wypożyczyli motocykl i spędzili w Europie 20 dni.

We wrześniu tego roku, Alisabeth i Scott zabrali wszystkie swoje motocyklowe ciuchy, trochę niezbędnego bagażu, kamerkę GoPro, aparat i wyruszyli w swoją, jak to napisali, epicką podróż. Z rodzinnego Los Angeles polecieli do Frankfurtu, gdzie czekał na nich wynajęty VN900 Vulcan.

W ciągu 20-dniowej podróży Ali i Scott zaplanowali tak zwany couching, czyli spanie u ludzi lubiących podróże, umawiających się wcześniej na określonym portalu. W tym czasie chcieli też dojechać do Paryża. To tylko 600 kilometrów, więc pojechali oczywiście na około! Zwiedzili więc też Austrię, Szwajcarię, Liechtenstein, Monaco i Włochy. Z Paryża musieli wrócić do Frankfurtu aby oddać motocykl, a więc pojechali przez Belgię i Holandię.

Zobaczcie świetny film z ujęciami zawierającymi sporo niesamowitych widoków i romantycznych scen. Poniżej znajdziecie też kilka zdjęć, a jeżeli chcecie zobaczyć wszystkie 185 fotek, zapraszamy do albumu Scotta (naprawdę warto!).

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły