Sun of Croatia: na sportach po Chorwacji – video relacja!
Piotr Jędrzejak
14 listopada 2014

Czterech kolegów na superbikach i wypad na chorwackie zakręty!

Rok temu publikowaliśmy video relację z wypadu na motocyklach sportowych do Włoch, pod tytułem „Sun of Italia” (polecamy obejrzeć) . W tym roku chłopaki pojechali w inną stronę, do Chorwacji. I wiecie co? Znowu zaopatrzyli nas w relację video z tego wyjazdu! Przeczytajcie, co sami napisali:

„”Sun of Croatia” jest kompletem z zeszłoroczną publikacją „Sun of Italia”, a ogólnie urlop spędziliśmy rodzinnie, na wyspie Brać, w składzie chłopaków z Kalisza: Seba – bmw hp4, Dziurs – kawa zx10r, Paczulo – kawa zx10r oraz ja, czyli Toxic4 – gsx-r1000. Piecyki nie stygły, bo ekipa do jazdy jak Zagłoba do wypitki.

Dla motocyklistów lubiących zwiedzanie nie polecam kwaterowania na jakiejkolwiek wyspie, ponieważ jest kłopot z promami – głównie kasa, jak i ramy czasowe, a jak wiadomo, na motocyklu człowiek nie lubi być uwiązany. Co do zwiedzania, to temat musimy pominąć, bo raczej chodziło, aby ostro polatać… Lecz trafiliśmy na niemiłe zaskoczenie, bo i asfalt śliski, a pasy na drodze jakby emalią pomalowane – gorzej niż u nas w deszcz… Także kolanistyki żadnej nie było pomimo usilnych wymuszeń Paczulka. Doszliśmy do wniosku, że lepiej przeżyć cokolwiek, niż tego nie przeżyć. 😉 Na pochwałę zasługują widoki i małe mariny, w których znajduje się mnóstwo restauracji, kawiarni i wszelkiego rodzaju klimatycznych miejscówek. Woda wspaniała, cieplutka, przejrzysta, więc polecam zabrać maski do nurkowania. A teraz oglądajcie!”

 

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły