Ride 2 Life – poznaj terminy i trasę podróży dookoła Polski
MotoRmania
12 kwietnia 2013

Jeżeli czytacie portal MotoRmania, to z pewnością znacie już przedsięwzięcie o nazwie Ride 2 Life. W skrócie chodzi o to, że w maju 2013 roku Piotr Uljasz i Damian Śmigielski przejadą 3500 km dookoła Polski, a ich celem jest zebranie pieniędzy na leczenie dla Piotra, który jest chory na stwardnienie rozsiane (SM) oraz popularyzacja wiedzy o tej chorobie. Więcej przeczytacie w poprzednim artykule na temat R2L, ale teraz zapraszamy do obejrzenia dwóch klipów, aby być z chłopakami na bieżąco.

Przede wszystkim zobaczcie animację, jak wyglądała będzie trasa dookoła Polski. Zwróćcie też uwagę na terminy – może do nich dołączycie?

Przy okazji obejrzyjcie video (oraz zdjęcia, są na dole), jak wyglądała ostatnia wizyta Damiana i Piotra w salonie Yamahy – chłopaki otrzymali kurtki i najwyraźniej było całkiem zabawnie!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły