Projekt 222 – wyprawa do Maroka
Barry
28 czerwca 2012

Projekt 222, czyli dwoje ludzi, dwie Hondy VFR i dwa kontynenty

Ania i Adam są parą motocyklowych zapaleńców, którzy przejechali razem już ponad 25 tys. km. Od października 2011 roku są członkami formacji ratowników przed medycznych „Motopozytywni.pl”, co pozwala im łączyć dwie z wielu ich pasji. Uwielbiają spędzać razem czas i kochają motocykle. Takie połączenie doprowadza do wielu oryginalnych pomysłów…

Od kilku lat w życiu towarzyszą im dwie, może nie najmłodsze, ale z pewnością wspaniałe Hondy VFR 800 FI.

W ubiegłych latach, poza podróżami po kraju, udało im się odwiedzić: Słowację, Węgry, Słowenię, Włochy, Szwajcarię i Niemcy. W tym roku postanowili pokazać, że podróż na inny kontynent nie musi odbyć się z biurem podróży. Wystarczy chęć, dwa koła, odrobina determinacji i wsparcie życzliwych ludzi.

Podróż planują zrealizować w 3 tygodnie, na przełomie sierpnia i września.

Punktem kulminacyjnym będzie Maroko, które chcą poznać bez planu, przewodników i określonego celu. Największą ich obawą, a zarazem wyzwaniem jest to, czy motocykle podołają trudnym warunkom. W drodze powrotnej, jeśli wystarczy im czasu i środków finansowych, chcą zaznać hiszpańskiego klimatu, skosztować czerwonego wina w Bordeaux i musztardy w Dijon. MotoRmania objęła patronat medialny nad wyprawą.

Wstępne, przewidywane koszty wyjazdu:

Paliwo i opłaty drogowe – 8000 zł

Prom – 1000zł

Wyżywienie i noclegi – 4000 zł.

Więcej informacji oraz opisy poprzednich wypraw na Facebooku.

Jeśli ktoś chciałby wesprzeć Anię i Adama, zapraszamy do kontaktu.

Barry
Redaktor naczelny

Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły