Ojciec i syn: 4500 kilometrów po Himalajach!
Piotr Jędrzejak
17 marca 2014

Przygoda życia na sprzętach klasy 150 ccm!

Na pewno znacie Adama Riemanna. To ten sam gość, który stoi za jak-zawsze-genialnymi filmami z serii Motology. Rok temu Adam postanowił zrobić coś wyjątkowego. Pojechał w Himalaje! Ale tym razem nie zabrał ze sobą kolegi, którego skill jest równie kosmiczny. Pojechał w góry z ojcem, a w jego przypadku określenie „niedoświadczony” jest trochę na wyrost.

Panowie jeździli drogami, na których prawo ruchu nie jest nawet sugestią, gdzie przejścia graniczne to sprawdziany na cierpliwość, a aktywność militarna nie napawa optymizmem. Im wyżej, tym asfaltu było mniej. Przy okazji nie zabrakło wąskich ścieżek, na których po lewej była kamienna ściana, a po prawej 500-metrowy, pionowy klif. W ten sposób Riemannowie pokonali 4500 kilometrów i wszystko na sprzętach o pojemności 150 ccm. Adam nie jest pewien, jak to doświadczenie wpłynie na jego ojca i jak będą wyglądały ich dalsze relacje. Wie natomiast jedno – jest dumny, że mógł to przeżyć.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły