ODWOŁUJEMY ZIMĘ!! Dołącz do nas! Nie daj się odciąć od SŁOŃCA, wspaniałych DRÓG i możliwości trenowania na TORZE
MotoRmania
11 grudnia 2017

Jest dobrze! A może być jeszcze lepiej, jeżeli do nas dołączysz. Zamiast wybierać jeden zimowy wyjazd turystyczny lub trening torowy i być uwiązany jednym sztywnym terminem, możesz zafundować sobie przerzucenia maszyny do hiszpańskiej siedziby MotoRmanii pod Almerią (05.01. – 28.03.2018). Polujesz na spokojnie na tanie bilety lotnicze i przyjeżdżasz kiedy chcesz i na ile chcesz. Czekamy na Ciebie tutaj:

Jeżeli chcesz trenować na torze dowieziemy Twój motocykl na dowolnie wybrane przez Ciebie track daye z listy znajdującej się poniżej. O nic się nie musisz martwić – dajesz znać, że będziesz, a motocykl będzie czekał na torze. W przypadku gdy jedziesz wyłącznie turystycznie, zapewnimy Ci opiekę nad motocyklem i transfery z/do lotniska w Maladze, Almerii lub Alicante (pokryjesz tylko koszty paliwa). Oczywiście jeżeli będziesz sobie wolał wypożyczyć auto i dojechać samodzielnie, to zapewnimy Ci możliwość zostawienia go na zamkniętym terenie posiadłości Casa Cueva MotoRmania.  Zostało nam tylko 6 miejsc 🙂 – przyjedźcie na imprezę do nas, ta zima będzie epicka!

Oprócz zawodników Mistrzostw Polski, do wyjazdu MotoRmanii dołącza Daniel Blin – najbardziej obiecujący prospect polskiej sceny wyścigowej (na pewno o nim słyszeliście). Będzie do dyspozycji osób, które chciałyby uzyskać od niego wskazówki co do jazdy po torze. My też pomożemy.

Co zrobić żeby załapać się na wyjazd?

Zgłosić się pilnie na listy@motormania.com.pl, zarezerwować miejsce na tirze MotoRmanii dokonując wpłaty. Potem dostarczyć maszynę, opony, kombinezon i inne bagaże (w rozsądnych ilościach) do Warszawy do 2. stycznia 2018. Następnie już tylko wybieracie, bez pośpiechu kiedy i na jakie treningi chcecie lecieć (rezerwacji treningów należy dokonać indywidualnie u organizatorów – nazwy firm podane przy datach) lub kiedy chcecie przyjechać na wypad turystyczny. Przy niskich cenach biletów w zimie, do Alicante lub Malagi można się dostać szybciej i taniej, niż z Warszawy do Zakopanego. Wiele osób będzie mogło po prostu wyrwać się na weekend. Wasz motocykl będzie czekać na wybranych przez Was torach, o ile poinformujecie nas minimum na 24h przed danym eventem. Cena 2990 zł obejmuje transport na trasie Warszawa-Hiszpania-Warszawa, ubezpieczenie, oraz dowóz maszyn na  treningi. Natomiast w przypadku maszyn turystycznych, cena obejmuje przechowywanie w zamkniętych, strzeżonych pomieszczeniach oraz tanie transfery z lotniska w Maladze, Almerii lub Alicante (ponosi się tylko koszt paliwa – ok 25 euro w jedną stronę, bezpłatnie w przypadku lotniska w Almerii). Tej zimy możecie przejechać na torach więcej kilometrów, niż w Polsce podczas całego sezonu :). Maszyny wracają do kraju 28. marca i wtedy będzie je można odebrać.

LISTA TRACK DAYÓW – ŁĄCZNIE PONAD 40 DNI NA TORACH!!!

Cartagena   06-08.01        3 dni jazdy z     Track days 4 all

Almeria  08-12.01              5 dni jazdy z       Valentinos

Cartagena    20-24.01             5 dni jazdy z       Art Motor

Cartagena  24-27.01         4 dni jazdy z          Rennteam Eilers

Cartagena  28- 01.02        4 dni jazdy z         Zenergy Racing

Jerez        02.02-09.02     8 dni jazdy z       Swiss Racing for Fun

Almeria       25.02-02.03     7 dni jazdy z      Valentinos

Cartagena   12-16.03           5 dni jazdy      Motorradhaus

Cartagena     17-19.03          3 dni jazdy     Hafeneger

Valencia        23-25.03.          3 dni jazdy    Hafeneger

No to hop! Czekamy pod listy@motormania.com.pl !
MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły